Poczta Życzliwości w Centrum Handlowym Korona

Poczta Życzliwości w Centrum Handlowym Korona

CH Korona
🗺 mapa
📅 poniedziałek 27.11.2023 do czwartek 30.11.2023
Poczta Życzliwości w Centrum Handlowym Korona
Kilka dni temu, 22 listopada, obchodziliśmy Dzień Życzliwości. Z tej okazji CH Korona uruchomiło „Pocztę Życzliwości”, dzięki której mieszkańcy Wrocławia i okolic mogą dzielić się dobrocią oraz miłym słowem z innymi. Symboliczna skrzynka na listy, gotowa przyjąć wszelkie kawałki życzliwości, miłości i pozytywnej energii, dostępna będzie do 30 listopada 2023 roku.

Inspiracją do stworzenia „Poczty Życzliwości” stał się Światowy Dzień Życzliwości, który ma swoje korzenie w 1973 roku w USA. Dziś, w czasach, gdy świat zmaga się z wieloma wyzwaniami, CH Korona pragnie przywrócić sens tej daty, zachęcając do budowania mostów międzyludzkich i wzmacniania społeczności lokalnej poprzez dzielenie się pozytywnymi emocjami.

Poczta Życzliwości w Centrum Korona to niezwykłe miejsce, gdzie możecie dzielić się miłymi słowami, życzeniami i pozytywnymi myślami. Wystarczy wrzucić do specjalnej skrzynki swoje wiadomości pełne ciepła i uśmiechu, a Centrum Handlowe Korona z przyjemnością podzieli się nimi z całym światem! Niezależnie od tego, czy są to życzenia dla bliskich, ciepłe słowa dla przyjaciół czy pozytywne myśli dla osób, które spotykamy na co dzień – każdy przekaz ma ogromną wartość. Wszystkie pozostawione w „Poczcie Życzliwości” wiadomości zostaną opublikowane w komentarzach pod postem na Facebooku CH Korona.

„Poczta Życzliwości” działa do 30 listopada. Jest jeszcze trochę czasu, aby zanurzyć się w morzu pozytywnych emocji i podzielić się nimi z innymi!

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie