Początek – spektakl w Teatrze Ludowym

📅 wtorek 15.05.2012
Początek – spektakl w Teatrze Ludowym

Spektakl ma charakter terapeutyczny i z jego pomocą chcemy trafiać do rodzin, pokazując im tym samym, że trudne sytuacje, które pociągają za sobą tak liczne konsekwencje mają gdzieś swój początek, ale w tych trudnych historiach można znaleźć taki moment, który może dać początekczemuś nowemu, lepszemu
i pozwolić napisać rodzinie na nowo swoją historię.

Premiera spektaklu odbędzie się w Teatrze Ludowym w dniu 15 maja 2012 roku o godz. 18.00.

Przed spektaklem w teatrze będą do nabycia cegiełkiw kwocie 20, 50 i 100 zł, z których dochód zostanie w całości przekazany na pracę z małopolskimi rodzinami, w których doszło do dezintegracji.

Współorganizatorem akcji jest Fundacja "Gorące serce" z Krakowa.
Akcja otrzymała honorowy patronat Marszałka Województwa Małopolskiego – Marka Sowy, starosty powiatu dąbrowskiego- Tadeusza Kwiatkowskiego oraz krakowskich uczelni wyższych: Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Uniwersytetu Pedagogicznego.