Pobyt nocny ze zwiedzaniem kopalni Soli Bochnia
UD

Pobyt nocny ze zwiedzaniem kopalni Soli Bochnia

Kopalnia Soli Bochnia
🗺 mapa
📅 sobota 20.04.2024 do niedziela 05.05.2024
Pobyt nocny ze zwiedzaniem kopalni Soli Bochnia

Gdzie można tak naprawdę dobrze i zdrowo się wyspać i śnić kolorowe sny? Odpowiedź jest prosta… 250 metrów pod ziemią w Kopalni Soli Bochnia!

Tylko na takiej głębokości, w zabytkowych podziemnych komorach panuje absolutnie wyjątkowy mikroklimat. Powietrze przesiąknięte jest solą, a cisza i tajemnicza atmosfera stanowią o wyjątkowości tego jedynego w swoim rodzaju miejsca.

Program pobytu obejmuje:

Zjazd do kopalni prawdziwą górniczą windą, Nocleg w znajdującej się na głębokości 250 metrów pod ziemią wykutej w soli komorze Ważyn, zwiedzanie najstarszej w Polsce kopalni soli w ramach Trasy Turystycznej z Podziemną Ekspozycją Multimedialną, Przejazd podziemną kolejką, Możliwość skorzystania z boiska sportowego, mini placu zabaw dla dzieci, a w przypadku pobytów dla turystów indywidualnych także z solnej plaży.

Najcenniejsze w Kopalni Soli Bochnia jest jednak to, co niewidoczne na pierwszy rzut oka. Największym skarbem tego miejsca jest bowiem… powietrze! Kopalniany aerozol ma działanie prozdrowotne. Mikroklimat panujący w Kopalni Soli Bochnia korzystnie wpływa na układ oddechowy, łagodzi objawy alergii i wzmacnia odporność organizmu. 

Na najbliższe pobyty nocne dla turystów indywidualnych zapraszamy w dniach:

  • 20/21 kwietnia 2024 r.

  • 30 kwietnia / 1 maja 2024 r.

  • 4/5 maja 2024 r.

W celu dokonania rezerwacji miejsca należy skontaktować się z Działem Obsługi Klienta Kopalni Soli telefonicznie pod nr 14 692 67 52 lub wysyłając wiadomość e-mail na adres biuro@kopalnia-bochnia.pl.

Cennik :

bilet normalny  167 zł

bilet ulgowy       156 zł

piaskownica 4. Podziemna Ekspozycja Multimedialna, początki wydobycia – fot. Ryszard Tatomir

Ferie zimowe 2022 (8)

819 ocen
4.95
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent