Pobyt nocny w Kopalni Soli Bochnia: Noc w czystym klimacie

Kopalnia Soli Bochnia mapa

sobota 13.03.2021 do niedziela 14.03.2021

Pobyt nocny w Kopalni Soli Bochnia: Noc w czystym klimacie

Zapraszamy już 13 marca 2021 r, na pobyt nocny dla osób indywidualnych.

Gdzie można tak naprawdę dobrze i zdrowo się wyspać i śnić kolorowe sny? Odpowiedź jest prosta… 250 metrów pod ziemią w Kopalni Soli Bochnia!

Tylko na takiej głębokości, w zabytkowych podziemnych komorach panuje absolutnie wyjątkowy mikroklimat. Powietrze przesiąknięte jodem, cisza i tajemnicza atmosfera stanowią o wyjątkowości tego jedynego w swoim rodzaju miejsca.

Wszyscy znamy powiedzenie: sen to zdrowie, ale w żadnym innym miejscu nie nabiera ono tak pełnego wymiaru jak w Kopalni Soli Bochnia. Wyjątkowy mikroklimat korzystnie wpływa na układ oddechowy, łagodzi objawy alergii i wzmacnia odporność organizmu.

Zwiedzanie kopalni oraz możliwość skorzystania z podziemnego boiska sportowego to atrakcje, które czekają na uczestników pobytu nocnego.

Najbliższy pobyt nocny dla turystów indywidualnych zaplanowany jest na sobotę 13 marca 2021 r. W celu dokonania rezerwacji należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta, biuro@kopalnia-bochnia.pl, tel. 14 692 67 52

Za pobyt nocny można zapłacić Bonem Turystycznym

 

Pobyt nocny w zdrowym klimacie 250 m pod ziemią 3. Podziemna Ekspozycja Multimedialna, Kupcy genueńscy – fot. Ryszard Tatomir Wielka Majówka 2019 w Kopalni Soli Bochnia

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:zdrowie