Po co dzieciom artyści? Naturalnie, wzory

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, Wybrzeże Kościuszkowskie 22 mapa

niedziela 24.03.2019

10

Po co dzieciom artyści? Naturalnie, wzory

W co drugą niedzielę miesiąca Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza dzieci wraz z opiekunami na warsztaty rodzinne wokół wystawy „Daniel Rycharski. Strachy”.

Podczas warsztatów porozmawiamy o folklorze i zastanowimy się, z jakich materiałów korzysta sztuka ludowa. Czy materiał może mieć wpływ na wygląd przedmiotu? Skąd biorą się pomysły na wzory zdobiące nasze domy, ubrania i mniejsze produkty?

Na wystawie przyjrzymy się pracom artysty Daniela Rycharskiego, których formy i kolory zainspirują nas do dalszych działań twórczych w duchu zero waste. Posługując się naturalnymi tworzywami, wymyślimy własne wzory, którymi ubarwimy bawełniane torby wielokrotnego użytku.

Udział w warsztacie jest płatny. Bilet na działania rodzinne kosztuje 10 zł i obejmuje udział dziecka wraz z opiekunem. Udział kolejnego dziecka jest dodatkowo płatny 5 zł.

więcej informacji i formularz zgłoszeniowy

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
muzeum-sztuki-nowoczesnej

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie

Ostatnie miesiące przyniosły dużo zmian i ważnych wydarzeń dla Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie i dla jego publiczności. Do 1 maja można było oglądać trzy ostatnie wystawy w Emilii, a 14 maja o północy – w samym środku Nocy Muzeów – Muzeum ostatecznie …

Więcej
 
ZOBACZ TAKŻE:sztukawarsztaty
 

Polecamy