Pluszowa opowieść o przyjaźni w Mieście Aniołów

Miasto Aniołów Gdańsk ul. Chmielna 26
📅 niedziela 23.10.2016
pouszowa-opowiesc
Bałwanek zaprzyjaźnia się z zajączkiem, który zmęczony po zabawie wybiera się do swojej norki. Bałwanek prosi żeby został, ale on nie może, bo musi mieć ciepło kiedy śpi i lubi słuchać jak bije gorące serce jego mamy.

Zimny Bałwanek postanawia, że zrobi wszystko, by być cieplejszym dla swojego przyjaciela. Poświecenie i upór sprawiają, że znajduje się często w sytuacjach zagrożenia albo komicznych. Wszystko jednak dobrze się kończy. Bałwanek spotyka różne zwierzęta (lisa, pingwina, małpkę, misia i renifera) przez co poznaje otaczający świat, a widzowie dowiadują się, że prawdziwa przyjaźń to oddanie i poświęcenie dla innych.

Niedziela 23 październik godz. 12.30 „Pluszowa opowieść o przyjaźni”

Miasto Aniołów Gdańsk ul. Chmielna 26

Bilet: 10 zł.