Plotki o zwierzętach – kolejna książka Marcina z Lasu

wtorek 07.09.2021 do wtorek 21.09.2021

Plotki o zwierzętach - kolejna książka Marcina z Lasu

Wszystko co chcieliście wiedzieć o zwierzętach, ale baliście się zapytać!

Po bestsellerowej „Puszczy” Marcin z Lasu powraca do młodych czytelników, by zdementować plotki o zwierzętach. Okazuje się, że plotek (czyli niesprawdzonych wiadomości) o zwierzętach jest znacznie więcej niż mogłoby się nam wydawać. Jeśli chcecie dowiedzieć się, czy bocian rzeczywiście uwielbia żaby, sroka jest złodziejką a kret jest ślepy jak przysłowiowy kret – sięgnijcie po tę książkę. Marcin z Lasu w charakterystyczny dla siebie sposób opowiada nam wciągającą, barwną opowieść o zwierzętach. Nie sposób oczami wyobraźni obronić się przed obrazami, scenkami, które maluje przed nami ten gawędziarz.

Dzieci uwielbiają Marcina z Lasu, bo w przystępny sposób opowiada im o przyrodzie i otaczającym nas świecie. Nie mówi z pozycji eksperta, ale jak osoba, której przyroda i zwierzęta są niezmiernie bliskie. Nie sposób oprzeć się wrażeniu, że Marcin z Lasu kocha puszczę, kocha las, kocha przyrodę i wszystkie zwierzęta.

Dlatego, jeśli chcecie zaszczepić w swoich dzieciach wrażliwość na otaczający je świat ale i głód wiedzy na temat zwierząt, „Plotki i zwierzętach” będą strzałem w dziesiątkę!

Dziennikarz, przyrodnik, filmowiec. Prowadzi kanał na YouTube „Marcin z lasu” oraz wideobloga na Facebooku i Instagramie, gdzie prezentuje filmy o dzikich zwierzętach. Jest stałym współpracownikiem DDTVN w zakresie dzikiej przyrody i ochrony środowiska. Jest również współautorem wielu programów i teleturniejów o tematyce przyrodniczej, takich jak „Dzika Polska”, „Arka Noego”, „Dzikie, Piękne, ginące”, „Animals”, a także teleturnieje dla dzieci „Król Zwierząt”, „Sówka”. Wieloletni współpracownik z redakcją programu „Teleranek”. Autor zdjęć do wielu filmów dokumentalnych poświęconych zwierzętom i roślinom.

Dane wydawnicze: tytuł: „Plotki o zwierzętach” | autor: Marcin z Lasu Kostrzyński | ilustratorka: Natalia Berlik| Wydawnictwo Zielona Sowa | s. 64 | format: 250×290 | cena: 44,99 zł | EAN: 9788381549691 | Wiek: 9+ | Premiera: 1 września 2021 roku

Plotki o zwierzętach - kolejna książka Marcina z Lasu
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie