Plaża Open

Manufaktura mapa

piątek 12.07.2019 do niedziela 14.07.2019

Plaża Open

Tegoroczna edycja Plaży Open w Manufakturze odbędzie się w dniach 12-14 lipca. To wydarzenie dla prawdziwych fanów siatkówki plażowej, którzy będą mieli szansę obejrzeć zmagania najlepszych zawodników w kraju.

Dla fanów, przygotowano całą masę dodatkowych atrakcji. Mieszkańcy Łodzi będą mogli zobaczyć już od soboty puchar i medal Mistrzów Świata zdobyty w ubiegłym roku na parkietach we Włoszech i w Bułgarii, a dla najbardziej aktywnych kibiców przygotowaliśmy nagrody i atrakcje, w tym: jacuzzi, kriokomora, strefa PKN Orlen. Polski Związek Piłki Siatkowej ma te najcenniejsze: Vouchery na siatkarskie widowiska o wartości 50 zł, dzięki czemu będziecie mogli obejrzeć na żywo kwalifikacje olimpijskie oraz łódzkie Mistrzostwa Europy Kobiet.

Siatkówka plażowa to bardzo rodzinna dyscyplina, dlatego wspólnie z Biurem Programu „Niepodległa” zorganizowano wyjątkowe mecze gwiazd (13 lipca w Łodzi). Mecze z Niepodległą to niecodzienne spotkania, w których przeniesiemy się do epoki dwudziestolecia międzywojennego, w rytm muzyki Eugeniusza Bodo, Jana Kiepury, a zawodnicy będą występowali w specjalnie przygotowanych koszulkach i kaszkietach przypominających te z minionej epoki.

Oprócz obserwowania zmagań ścisłej czołówki krajowych rozgrywek, na kibiców czekać będzie mnóstwo atrakcji. Nie zabraknie dobrze znanego, cieszącego się popularnością boiska wypełnionego wodą – AquaWave, w którym odbędzie się turniej siatkówki i piłki nożnej na wodzie, aby nie było nudno animatorzy i mistrzynie zumby zadbają o aktywność i atmosferę kibiców, dla rodziców z dziećmi przygotowano mega grę planszową.

Transmisje finału kobiet i mężczyzn w TVP Sport oraz w TVP Sport HD
14 lipca – 12:55 – 14:50 Łódź

Do zobaczenia na piasku!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Zobacz także