Plac Zabaw Twórczych – plenerowe warsztaty artystyczne

ul. Jagiellonki 1
📅 czwartek 10.08.2017
Plac Zabaw Twórczych - plenerowe warsztaty artystyczne

Piaskownica to miejsce dziecięcych zabaw, spotkań. Zabawa piaskiem, budowanie zamków, usypywanie form rozwija wyobraźnię, przestrzenną, stymuluje zmysł dotyku – poprzez kontakt z naturalnym tworzywem.

10 sierpnia o godzinie 13.30 zapraszamy dzieci do piaskownicy przy ulicy Jagiellonki 1 (Olechów) na plenerowe warsztaty artystyczne.

Zapisy pod numerem: 791 180 127

Tematem naszego warsztatu artystycznego stanie się otaczające nas miasto. Warsztat poprowadzi Monika Goetzendorf-Grabowska – artystka plastyk, pedagog twórczyni Festiwalu Sztuki Małego Dziecka

Warsztat realizowany będzie w ramach projektu Ośrodka Kultury Górna „Plac Zabaw Twórczych– Kultura na peryferiach”, finansowanemu ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Urzędu Miasta Łodzi.

Więcej informacji o #PlacZabawTwórczych na www.gorna.pl oraz www.facebook.com/PlacZabawTworczych