Plac Kreacji – Warsztaty kreatywno-architektoniczne dla dzieci

Hala Targowa w Gdyni
📅 sobota 16.07.2016
Plac Kreacji – Warsztaty kreatywno-architektoniczne dla dzieci

Propozycja skierowana do najmłodszych gości hal targowych. Cykl otwartych warsztatów kreatywno-architektonicznych z elementami edukacji eko- kulinarnej. W trakcie warsztatów dzieci nie tylko zostaną zaangażowane w twórcze, kreatywne działania przez doświadczoną instruktorkę, ale będą mogły także -bezpośrednio stworzyć własne wizje – w tym od architektury po efektowne przedmioty codziennego użytku, zabawki czy dekoracje.

• Rodzice w trakcie trwania poszczególnych bloków warsztatów, będą mogli zająć się zakupami na halach targowych lub także wziąć udział w pracach warsztatowych
  • Warsztaty dla dzieciw każdą sobotę tygodnia

Terminy najbliższych warsztatów z cyklu Plac Kreacji – Plac Małego Architekta:

• 16 lipca 2016 godz. otwarcia:sobota: 10:00 – 12:00
    • „Plac Małego Architekta” – budowanie makiet budynków modernistycznych, planowanie i projektowania urbanistyczne – czyli tworzymy nową dzielnicę miasta z gotowych „domków”, zabawy kreatywno-edukacyjne – jak zaprojektować np. estetyczną przestrzeń miejską lub atrakcyjne podwórko.
    •  „Green Design” – w tym dzieci opracują własne eko – projekty mebli do pokojów dziecięcych (siedziska, regały na zabawki), ogrodów i balkonów, zaś przy wsparciu animatorki, wybrane projekty zostaną zrealizowane jako prototypy użytkowe.
  • Miejsce: placyk na początku alejki w Hali Łukowej (zespół Miejskich Hal Targowych przy ulicy Wójta Radtkego 36/40)

Warsztaty prowadzi gdyńska artystka i animatorka projektów kreatywnych – Olga Obst.

• uwaga – dzieci mogą dołączać się do warsztatów także w trakcie trwania zajęć!