Pisanki, kraszanki i inne zwyczaje wielkanocne – warsztaty

Opera Leśna - pracownie, Stanisława Moniuszki 12
📅 czwartek 22.03.2018
Pisanki, kraszanki i inne zwyczaje wielkanocne - warsztaty dla dzieci

Pisanki, kraszanki i inne zwyczaje wielkanocne czyli polski świąteczny design to warsztaty plastyczne skierowane do dzieci w wieku 6-10 lat!

Podczas zajęć, prowadzący zaprezentują uczestnikom, tradycyjne polskie metody zdobienia jajek (kraszanki, pisanki) oraz opowiedzą o historii zwyczajów wielkanocnych.
Wykorzystując różnorodne techniki plastyczne, najmłodsi samodzielnie przygotują własne pisanki na wydmuszkach, ażurowe jajka i inne świąteczne ozdoby.

Wśród proponowanych dzieciom technik plastycznych nie zabraknie tradycyjnego farbowania jajek, malowania, stemplowania, wycinania z papieru i bibuły, klejenia i wielu innych.
Wszystkich młodych miłośników świątecznych dekoracji zapraszamy do wspólnej kreatywnej zabawy!

EDU OPERA – kreatywnie
22 marca 2018, godz. 10.00
Opera Leśna – pracownie

Bilety w cenie 15 zł
Konieczna wcześniejsza rezerwacja tel. 58 555 84 53
Szczegółowe informacje na www.bart.sopot.pl

Projekt Las Pełen Dźwięków realizowany jest przy wsparciu finansowym Miasta Sopotu.
Patronat medialny: Radio Gdańsk, Trójmiasto