Pippi Pończoszanka na Scenie Riviery

Centrum Riviera, Kazimierza Górskiego 2
📅 niedziela 29.09.2019
Pippi Pończoszanka na Scenie Riviery
W niedzielę, 29 września, o godz. 12:00 na Scenie Riviery zagości @Teatr Lalki Tęcza z niezwykłym przedstawieniem “Pippi Pończoszanka”.

Spokój cichego miasteczka z tradycjami zostaje gwałtownie zakłócony, gdy w życiu jego mieszkańców pojawia się charakterystyczna i jedyna w swoim rodzaju dziewczynka. Na imię ma Pippi. Jej głowę zdobią płomienne warkocze,
a nogi kolorowe pończochy i zdecydowanie za duże buty. Dziewczynka nie ma rodziców, towarzyszy jej za to mały zwierzyniec w postaci małpki i konia.

Już od chwili swojego przybycia Pippi wprowadza w miasteczku zamęt i strach przed nieznanym. Jej obecność to seria niezapomnianych przygód, jak i niefortunnych zdarzeń. Czy uprzedzeni mieszkańcy zaakceptują ją taką jaką jest?

“Pippi Pończoszanka” to spektakl, który przemawia zarówno do dzieci jak i do rodziców. Lekka i zabawna historia kryje w sobie silną tęsknotę i potrzebę akceptacji.

To przedstawienie, który każdy powinien zobaczyć!

Serdecznie zapraszamy!

Na wszystkich małych uczestników wydarzenia czekają niespodzianki przygotowane przez @Fun Park Gdynia oraz @Cafe Scholler.