Pinokio odwiedza Sosnowiec, Teatr Genesis

poniedziałek 31.05.2010

Dnia 31 maja 2010 r. Hala Widowiskowo – Sportowa w Sosnowcu zamieni się w cudowną krainę marzeń i snów. Teatr Genesis zaprasza na spektakl: „Sportowe zmagania Pinokia” z okazji Dnia Dziecka w wykonaniu młodych aktorów Młodzieżowej Akademii Teatralnej.

Teatr Genesis, wspólnie z Sosnowieckim MOSiRem, w ramach projektu „Międzynarodowy Dzień Dziecka i Bachora" już od 2006 roku organizuje spotkania kulturalne z okazji święta najmłodszych.

W tym roku również, spektakl z udziałem szczudlarzy oraz tancerzy, prezentowany będzie dwukrotnie; o godzinie 9.00 i 11.00 w Hali przy ul. Żeromskiego 9.

Teatr ruchu, światła, obrazu i dźwięku jest idealną rozrywką zarówno dla dorosłych jak i dzieci w wieku od 0 do 99 lat. W szczególności zaproszenie to kierujemy do przedstawicieli wszelkich organizacji pozarządowych.

Wstęp wolny, czas trwania: 50 min.

Campania Teatralna ′′Genesis" to organizacja zajmująca się krzewieniem kultury i edukacją wśród młodzieży, dorosłych i osób niepełnosprawnych organizuje warsztaty teatralne, taneczne, pantomimiczne.

 

Stowarzyszenie Campania Teatralna "Genesis"-
Europejskie Centrum Kultury i Edukacji
ul. Żurawia 2/15, 41-200 Sosnowiec
www.mat-sosnowiec.com

 

{{moduly ntltresc}}

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Zimowa wyprzedaż w 5.10.15.

Zobacz także