Piłkarskie sztuczki Krzysztofa Golonki w Centrum Korona

Centrum Handlowe Korona, ul. Krzywoustego 126, Wrocław mapa

sobota 27.08.2016

Krzysztof Golonka we Wrocławiu

Już w sobotę 27 sierpnia w Centrum Korona odbędzie się spotkanie z Mistrzem Świata w trikach piłkarskich – Krzysztofem Golonką. Na uczestników wydarzenia czekają warsztaty zośki i freestyle’u, turniej piłkarski na konsoli Xbox oraz gra w kultowe „piłkarzyki”.

Piłkarskie atrakcje czekają na wszystkich, którzy odwiedzą Centrum Korona w sobotę 27 sierpnia w godzinach 11:00-19:00. Podczas spotkania z Mistrzem Świata w trikach piłkarskich – Krzysztofem Golonką, fani piłki nożnej będą mogli wziąć udział w warsztatach freestyle’u, żonglowania piłką oraz „zośki”. Nie zabraknie także turnieju piłkarskiego na konsoli Xbox czy konkursu „Obroń gola Gwiazdy”, w których zwycięzcy otrzymają gadżety Krzysztofa Golonki. Podczas wydarzenia będzie także dostępna strefa sportowa dla dzieci z mini dmuchanym boiskiem oraz strefa piłkarzyków.

„Przed nami 8 godzin piłkarskich emocji. Specjalnie dla klientów Centrum Korona Krzysztof Golonka zaprezentuje swoje najlepsze sztuczki oraz weźmie udział w konkursach wspólnie z uczestnikami wydarzenia. Już dziś zapraszam wszystkich na sobotnie atrakcje, które dostarczą dużą dawkę dobrej zabawy oraz pozwolą potrenować z Mistrzem Świata w trikach piłkarskich” – mówi Izabela Turkiewicz, dyrektor Centrum Korona.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:piłka nożna

Zobacz także