Piknik Wesoła 2018

📅 sobota 16.06.2018
bezpłatne
Piknik Wesoła 2018

16 czerwca na terenie Szwadronu Jazdy RP w Starej Miłośnie przy ul. Szkolnej 14 odbędzie się Piknik Wesoła 2018. Organizatorzy dołożyli wszelkich starań, aby Piknik był wydarzeniem dla wszystkich pokoleń. Uczestnicy Pikniku już od godz. 13.00 będą mogli korzystać z wielu atrakcji.

Będzie m.in. mini miasteczko survivalowe, miasteczko zabaw dla dzieci w wieku przedszkolnym, malowanie buziek, modelowanie balonów, malowanki wielkoformatowe, akademia baniek mydlanych, teatrzyk „Na Dzikim Zachodzie”, mini plac zabaw, dmuchańce. Jednak to nie wszystko co zostało zaplanowane na ten dzień. Każdy uczestnik Pikniku będzie mógł spróbować swoich sił na torze wspinaczkowym, torze sprawnościowym, torze gokartowym czy pneumatycznym torze przeszkód, ale również w siatkówce, grze w piłkarzyki i strzelectwie. Nie lada gratką okaże się Aeropiknik, w trakcie którego odbędzie się m.in. prezentacja hangaru pneumatycznego, drona, makiet samolotów oraz nietypowych latawców. Dodatkowo miłośnicy piłki nożnej i gier komputerowych także znajdą coś dla siebie. Co więcej w ogródku zabaw i gier logicznych dla dzieci i dorosłych przeprowadzone zostaną konkurencje indywidualne, rodzinne i zespołowe takie jak: krykiet, łucznictwo, mini golf, wyścigi w workach.

Odwiedzający Piknik będą mogli przyłączyć się do akcji „Adoptuj Warszawiaka” przeprowadzonej przez Schronisko na Paluchu oraz zobaczyć co ciekawego pojawi się na stoiskach wystawionych przez: Urząd Dzielnicy Wesoła, Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła, organizacje działające w Dzielnicy Wesoła, służby mundurowe – Straż Miejską, Policję i Wojsko.

Podobnie jak w ubiegłym roku i tym razem nie zabraknie ogródka gastronomicznego. Od godz. 15.00 rozpoczną się występy estradowe. Jako pierwsza na scenie o godz. 15.15 pojawi się Kapela Praska, następnie o godz. 17.00 wystąpi Cleo, a tuż po niej o godz. 18.30 Bala Band z Nickiem Sinclerem. Występy sceniczne zakończymy o godz. 20.30 koncertem Kasi Kowalskiej, a całość imprezy zwieńczy pokaz laserowy o godz. 21.45.