Piknik teatralny Biblioteki Kraków

ogród Biblioteki Głównej przy ul. Powroźniczej 2 mapa

sobota 25.09.2021

Piknik teatralny Biblioteki Kraków

W sobotę 25 września Biblioteka Kraków zaprasza dzieci i dorosłych  na całodzienny rodzinny piknik teatralny, połączony z  finałem trzeciej edycji konkursu na Najpiękniejszego Mola i Motyla Książkowego oraz ich Wielką Paradę. Wydarzenia te odbędą się w ogrodzie Biblioteki Głównej przy ul. Powroźniczej 2. Początek o godz. 11:00. 

W programie pikniku prezentacje i warsztaty aktorów z Teatru Groteska, Teatru Otwartego TO i Teatru Ludowego; występy tancerek z  Grupy Al.-Mara, odbędzie się również spotkanie autorskie z Niką Jaworowską-Duchlińską. O godz. 12.00 rozpocznie się rodzinna  Wielka Parada Moli i Motyli  z udziałem szczudlarzy i klaunów, a następnie zostaną ogłoszone wyniki i wręczone nagrody dla laureatów tegorocznej edycji konkursu na najpiękniejszego mola i motyla książkowego.

Na terenie ogrodu tego dnia działać będzie także stoisko Antykwariatu Abecadło oraz warsztatowe stoiska Biblioteki Kraków.

Piknik teatralny zamyka wakacyjny cykl plenerowych pięciu tematycznych spotkań w ogrodzie Biblioteki Głównej zorganizowanych w ramach projektu „literacki Ogród Biblioteki Kraków”, dofinansowanym ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Więcej na www.biblioteka.krakow.pl

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:bibliotekapiknikteatr