Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka w Świecie Oka

🗺
📅 sobota 01.06.2019
Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka w Świecie Oka

Dzień Dziecka? OCZYwiście w Świecie Oka! Kiedy? 1 czerwca 2019 w godzinach 10:00- 14:00. Co się będzie działo? Bezpłatne badania przesiewowe w kierunku krótkowzroczności dla Twojej pociechy, spotkanie ze specjalistami i wiele atrakcji dla najmłodszych! To najlepszy prezent, jaki możemy dać naszym dzieciom!

Zabawa i edukacja taki mamy plan! Otóż odwiedzą nas nasi przyjaciele z Invisible Exhibition- Niewidzialna Wystawa, aby przeprowadzić niezwykłe warsztaty sensoryczne, rozbudzić wyobraźnię i pokazać, że świat oczami osoby niewidomej lub słabowidzącej może być… ciekawy i kolorowy! A co jeszcze? Konkurs z nagrodami, upominki dla małych pacjentów i pokażemy, że #nietakiokulistastraszny. Zapraszamy wszystkich superbohaterów! Dołączycie?

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/2089832074475944/

miastodzieci

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!