piknik rodzinny w Sopocie

Data wydarzenia: sobota 18.06.2011

piknik rodzinny w Sopocie

Wspólnie spędzony czasu na świeżym powietrzu, na kocyku przy koszu piknikowym. Każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego. W programie m.in. gry i zabawy dla dzieci oraz rodzinne, konkursy zręcznościowe a także zabawy edukacyjne dla najmłodszych.

Wszystkich chętnych zaprosimy do wspólnych ćwiczeń z elementami jogi i fitness. Odbędzie się również pokaz oraz nauka tańca pod hasłem „Wyginam śmiało ciało”. Odważni będą mogli spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej. W programie również pokaz ratownictwa medycznego oraz porady dietetyka. Podczas Pikniku będzie można posmakować potraw przygotowanych na żywo przez francuskiego kucharza. Na scenie zagrają Mocca Blues, State Urge oraz zespoły z sopockiego MDK-u. 
Zapraszamy do wspólnej zabawy. Wstęp na piknik jest wolny a wszystkie atrakcje bezpłatne.
 
Sopocki Piknik Rodzinny organizowany jest przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sopocie w ramach projektu „Przyszłość w Twoich rękach” który współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Urząd Miasta Sopotu w ramach programu „Zdrowi i Aktywni”. 
 

Sobotę 18 czerwca w godz. 11.00 – 15.00 zapraszamy mieszkańców Sopotu i turystów do Parku Północnego (Plac Mancowy) na Sopocki Piknik Rodzinny -"Fotografia Rodzina", który jest kolejnym wydarzeniem z cyklu „Sopot na 4 pory roku”.