Piknik rodzinny Pokochasz ciepłą wodę

przy Domu Kultury, ul. Aleksandry 11,
📅 wtorek 31.05.2016
Objawy odwodnienia dziecka. Jak nawadniać dziecko. Porady dietetyka
Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej zachęca mieszkańców lokali administrowanych przez SM Kabel i SM Nowy Bieżanów do poznania zalet ciepłej wody bez piecyka na piknikach rodzinnych pn. „Pokochasz ciepłą wodę”, organizowanych z okazji Dnia Dziecka.

SM Nowy Bieżanów zorganizuje Piknik we wtorek (31 maja), przy budynku Domu Kultury przy ul. Aleksandry 11, w godzinach 16.00-19.00.

Każdy uczestnik pikniku będzie mógł porozmawiać z władzami spółdzielni oraz przedstawicielami MPEC, EDF i CEZ na Stoisku Eksperckim na tematy związane z ciepłą wodą bez piecyka. Organizatorzy przewidują także szereg atrakcyjnych zabaw z nagrodami dla dzieci i dorosłych. Program artystyczny przygotują aktorzy Teatru Groteska.

Program Ciepłej Wody Użytkowej został stworzony pod patronatem Prezydenta Miasta Krakowa w 2004 roku. Jego twórcami są Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. w Krakowie, EDF Polska S.A. oddział nr 1 w Krakowie (krakowska elektrociepłownia) oraz CEZ Skawina S.A. Przez pierwsze 10 lat funkcjonowania Programu udało się zlikwidować piecyki gazowe w ponad 14 000 mieszkań i kilkudziesięciu firmach oraz instytucjach takich jak szkoły, przedszkola, czy żłobki.

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!