Piknik rodzinny Pokochasz ciepłą wodę

przy Domu Kultury, ul. Aleksandry 11, mapa

wtorek 31.05.2016

Trwa realizacja Programu Ciepła Woda Użytkowa, mającego na celu zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców Krakowa i obniżenie koszty użytkowania. O wszystkich zaletach programu mieszkańcy lokali administrowanych przez spółdzielnie mieszkaniowe Kabel i Nowy Bieżanów będą mogli dowiedzieć się na rodzinnym pikniku, które odbędzie się we wtorek 31 maja.

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej zachęca mieszkańców lokali administrowanych przez SM Kabel i SM Nowy Bieżanów do poznania zalet ciepłej wody bez piecyka na piknikach rodzinnych pn. „Pokochasz ciepłą wodę”, organizowanych z okazji Dnia Dziecka.

SM Nowy Bieżanów zorganizuje Piknik we wtorek (31 maja), przy budynku Domu Kultury przy ul. Aleksandry 11, w godzinach 16.00-19.00.

Każdy uczestnik pikniku będzie mógł porozmawiać z władzami spółdzielni oraz przedstawicielami MPEC, EDF i CEZ na Stoisku Eksperckim na tematy związane z ciepłą wodą bez piecyka. Organizatorzy przewidują także szereg atrakcyjnych zabaw z nagrodami dla dzieci i dorosłych. Program artystyczny przygotują aktorzy Teatru Groteska.

Program Ciepłej Wody Użytkowej został stworzony pod patronatem Prezydenta Miasta Krakowa w 2004 roku. Jego twórcami są Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. w Krakowie, EDF Polska S.A. oddział nr 1 w Krakowie (krakowska elektrociepłownia) oraz CEZ Skawina S.A. Przez pierwsze 10 lat funkcjonowania Programu udało się zlikwidować piecyki gazowe w ponad 14 000 mieszkań i kilkudziesięciu firmach oraz instytucjach takich jak szkoły, przedszkola, czy żłobki.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie