Piknik Osiedlowy „O!Piknik”

na boisku mieszczącym się na os. Lecha (za kościołem), niedaleko Domu Kultury "Orle Gniazdo" mapa

sobota 03.09.2016

wolny

piknik rodzinny

Już 03 września w godz. 12.00-18.00 zapraszamy na Piknik Osiedlowy „O!PIKNIK”, który organizujemy już po raz trzeci!!! Podczas poprzednich imprez frekwencja dopisała, dlatego liczymy, że i tym razem będzie podobnie.

Podczas trwania pikniku przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie!!! Nie zabraknie różnorodnych występów artystycznych  (pokazy taneczne, występy wokalne), pokazów i zawodów sportowych (pokaz zumby, joga na trawie, pokaz samoobrony, gry i zabawy ruchowe dla najmłodszych) oraz warsztatów i animacji (warsztaty krawieckie, malowanie buziek, bańki mydlane, gry planszowe, dziecięcy salon fryzjerski, przejażdżki na kucyku itp.). Na naszym pikniku po prostu nie sposób się nudzić.

Oczywiście nie zabraknie również uczty dla ciała!!! Na naszych stoiskach gastronomicznych znajdą Państwo prawdziwe kulinarne rarytasy!!! Palce lizać!

A dla miłośników cyklu „SOBOTNICH BAJDUREK”, czyli familijnych spotkań z teatrem, które odbywają się w Domu Kultury „Orle Gniazdo”, mamy bardzo miłą niespodziankę w postaci SPEKTAKLU PLENEROWEGO!!! I to nie jednego a dwóch!!!

Podczas pikniku wystąpi Teatr BARNABY ze spektaklem „CZERWONY KAPTUREK” oraz „KOT W BUTACH”.

Ale nie zapominamy również o dorosłych uczestnikach imprezy. Na naszej piknikowej scenie zaprezentują się soliści Teatru Wielkiego w Poznaniu: Marek Szymański, Karol Bochański oraz Bartłomiej Szczeszek. Opera w plenerze – tego nie można przegapić! Szykują się niezapomniane wrażenia!

Zarówno na spektakl, jak i na cały piknik obowiązuje WSTĘP WOLNY!!!

Piknik odbędzie się on na boisku mieszczącym się na os. Lecha (za kościołem), niedaleko Domu Kultury „Orle Gniazdo”.

Zachęcamy, aby zabrać ze sobą kocyki lub poduszki – coś na czym będą Państwo mogli usiąść.

GORĄCO ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU!!!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:festyn, piknikrodzina

Zobacz także