Pies w rozmiarze XXL. Film w kinach od 19 sierpnia!

📅 piątek 12.08.2022 do niedziela 21.08.2022
Pies w rozmiarze XXL. Film w kinach od 19 sierpnia!

WIELKIMI krokami nadchodzi animowana komedia, która rozmerda każdego! Największy przyjaciel człowieka powalczy o najważniejsze psie tytuły  w nowej produkcji reżysera filmów o przygodach słynnego kota Garfielda !

W polskiej wersji językowej głosu kultowemu Marmaduke’owi użycza niezrównany Cezary Pazura!

 „Pies w rozmiarze XXL” w kinach od 19 sierpnia!

Marmaduke to pies kanapowy, który wyrósł na dużego zwierza daleko wykraczając poza rozmiary standardowej kanapy. Z jednej strony uwielbia zabawę i kłopoty, ale w głębi serca czuje się odpowiedzialny za swoich opiekunów, których kocha najmocniej na świecie. Pewnego dnia seria jego wygłupów w postaci filmu video trafia do Internetu i w błyskawicznym tempie czyni go sławnym. Wielkim psem o jeszcze większym sercu zaczyna interesować się światowej sławy treser, który stawia sobie za punkt honoru nauczenie czworonoga akrobatycznych sztuczek i żelaznej dyscypliny. Życiem Marmaduke’a i jego ludzkiej rodziny zawładnie świat pokazów psów rasowych oraz cała masa zadzierających do góry swoje mokre nosy psich ślicznotek i szczerzących się groźnie rywali. Czy wyszczekany bohater uwierzy w siebie i zdobędzie tytuł najlepszego pupila świata?

Pies w rozmiarze XXL. Film w kinach od 19 sierpnia!

 

W angielskiej wersji językowej wystąpili m.in.: Pete Davidson („Angry Brids 2 Film”), J.K. Simmons („Klaus”, „Zwierzogród”, „Kung Fu Panda 3″) oraz David Koechner („Gnomy rozrabiają”, „Trolle: Impreza trwa!”).

Gatunek: animowany/ komedia/ przygodowy
Produkcja: USA 2022
Reżyseria: Mark A.Z. Dippé („Garfield: Kot prawdziwy”, „Garfield: Festyn humoru”; „Garfield: Koty górą”)
Scenariusz: Byron Kavanagh („Pat i świat”; „Z kopyta”)
Obsada angielskiej wersji językowej: Pete Davidson („Angry Brids 2 Film”), J.K. Simmons („Klaus”, „Zwierzogród„, „Kung Fu Panda 3”), David Koechner („Gnomy rozrabiają”, „Trolle: Impreza trwa!”)

ZOBACZ ZWIASTUN

 Pies w rozmiarze XXL. Film w kinach od 19 sierpnia!

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent