Napisz do nas i wygraj zaproszenia do kina na film Pies i Robot!

📅 piątek 19.01.2024
Pies i robot zaproszenia do kina
Samotny PIES i łobuzerski ROBOT na drodze do niezwykłej przyjaźni, która poruszy serca małych i dużych. Tylko w kinach od 19 stycznia!

Za oknem kolorowy, pełen życia i śmiechu Nowy Jork. Zwierzęta, tak jak ludzie, żyją swoimi sprawami, zakochują się, kłócą, znajdują przyjaciół – wszyscy z wyjątkiem PSA, który ze swojego mieszkania patrzy na zwariowane miasto ze smutkiem i nutką zazdrości. On też chciałby mieć przyjaciela, tylko… brakuje mu odwagi.

Pewnego dnia ulega słodkiej obietnicy reklamy i kupuje sobie przyjaciela – ROBOTA. Kiedy ROBOT ożywa, staje się dla PSA najlepszym kumplem na świecie. Wrotki, muzyka, hot dogi, wygłupy – tak wyglądają ich pełne zabawy dni.

Wszystko zmienia się w ostatni dzień lata, gdy wybierają się na plażę. Żeby ratować kumpla, który próbował zaprzyjaźnić się z wodą, PIES musi zostawić go na chwilę samego.

Jak się skończy ta przygoda? Sprawdźcie w kinie! Z okazji premiery filmu Miasto Dzieci zaprasza do zabawy, w której mogą Państwo zdobyć dwuosobowe zaproszenia na film do kina Cinema City w wybranym mieście!

W Mieście Dzieci czeka 15 dwuosobowych zaproszeń do wykorzystania w kinie w dniach 19-25 stycznia.

Jak zdobyć zaproszenie?

Wystarczy, że w dniach 17-19 stycznia wyślecie maila na adres konkurs@miastodzieci.pl o tytule Pies i Robot, w treści zaś wpiszecie swoje imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie, dlaczego to do Was powinno trafić zaproszenie.

Ze względu na charakter zabawy lista osób nagrodzonych nie zostanie opublikowana na stronie miastodzieci.pl. Na wybrane adresy e-mail prześlemy informację o sposobie odbioru zaproszenia – brak maila oznacza brak wygranej.

Zwiastun filmu Pies i Robot: