Pierwsze warsztaty w Laboratorium Młodych Chemików

ul. Feliksa Konecznego 4/12u, Kraków mapa

sobota 21.09.2019

35

Pierwsze warsztaty w Laboratorium Młodych Chemików

Zapraszamy w naszą chemiczną podróż wszystkich Młodych Naukowców w wieku od 5 do 12 lat!

Już 21 września rozpoczniemy wspólne eksperymentowanie w Laboratorium Młodych Chemików (ul. Feliksa Konecznego 4/12u, Kraków).

Grupa młodsza (5-7 lat): 10:00-10:45

Grupa starsza (8-12 lat): 11:30-12:15

Co zrobić, aby przemienić się w Młodego Naukowca? Fartuszek i rękawiczki to podstawa, a to dopiero początek! Na pierwszym spotkaniu dowiemy się jak to właściwie jest z tą bagietką… Czy aby na pewno zawsze można ją jeść…? A czy cylinder można założyć tylko na głowę? Hmm… Już niebawem sami się przekonacie! Wspólnymi siłami wytworzymy dużo szalonej piany, a następnie każdy z Was w stroju chemika samodzielnie wykona magiczny eksperyment!

Zapisz się już dziś!

Cena jednorazowego spotkania wynosi 35 zł. W przypadku rodzeństwa cena wynosi 30 zł od osoby. W dniu warsztatów istnieje możliwość zakupienia karnetu (10 spotkań) w promocyjnej cenie 300 zł.

Daty kolejnych spotkań: http://chemical-world.pl/harmonogram/. Zapisy na wydarzenie są obowiązkowe, nie gwarantujemy wolnych miejsc w dniu warsztatów 🙂 Zapisu można dokonać przez formularz kontaktowy na stronie https://chemical-world.pl/kontakt/, telefonicznie: 570-075-900 lub mailowo: biuro@chemical-world.pl.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ChemicAl World logo - Kraków - miejsaca, usług, zajęcia dla dzieci- miastodzieci.pli

ChemicAl World

ChemicAl World Co zrobić, aby przemienić się w Młodego Naukowca? ChemicAl World wraz ze swym przenośnym laboratorium pokazuje, jak kolorowy i zabawny jest chemiczny świat! Dzięki nam nawet najmłodsi zamieniają się w prawdziwych chemików – w fartuszku, …

Więcej

Adres:

 Pełna lista wszystkich placówek www.chemical-world.plKontakt:

570-075-900
biuro@chemical-world.pl
http://chemical-world.pl

Pierwsze warsztaty w Laboratorium Młodych Chemików