Dzień Dziecka w Multikinie
UD

Pierwsza taka impreza w Kinie Centrum! Wadowice

📅 niedziela 23.11.2014
Pierwsza taka impreza w Kinie Centrum! Wadowice

Pierwszy Festiwal Filmów Podróżniczych to spotkanie z nietuzinkowymi postaciami, filmy, konkursy z nagrodami i rewelacyjna atmosfera. Filmowy maraton rozpocznie się o godz. 16:00, wcześniej o 14:00 zapraszamy najmłodszych pasjonatów podróży na warsztaty, które poprowadzą sami podróżnicy, działający przy Akademii Podróżowania Trzy Żywioły, ze Stowarzyszenia „Czysty Świat".

Wyruszymy w filmową podróż, odkrywać ginące obrzędy mieszkańców Madagaskaru, słynnemu Hajerowi – Mieczysławowi Bieńkiowi towarzyszyć będziemy w podróży do Dalajlamy, a sam Hajer osobiście opowie o swoich przygodach. Kolejny film opowie o rowerowej wyprawie dwóch śmiałków, którzy zimą wybrali się na Bałkaj. Następna projekcja przedstawi szaloną wyprawę trabantami z północy na południe Afryki. Kolejnym gościem będzie pełna humoru, aktorka i blogerka, a od niedawna i pisarka – Małgorzata Szumska. Meg opowie o sentymentalnej podróży przez Rosję i Kazachstan śladami rodzinnej historii, którą opisała w swojej debiutanckiej książce.

Podczas Festiwalu nie zabraknie konkursów z nagrodami, promocji książek, autografów, niecodziennych spotkań, rozmów i rewelacyjnej atmosfery!

Zapraszamy na filmowe podróże i spotkania z wyjątkowymi postaciami 23 listopada o godz. 16:00.

Bilety 20 zł.

813 ocen
5.00
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent
Adres:
ul. Teatralna 1
34-100 Wadowice
Kontakt:

33 8233156
http://www.wck.wadowice.pl