Piątkowy Klub Planszówkowicza

Klub Kultury Łokietek mapa

piątek 10.05.2019

Piątkowy Klub Planszówkowicza

Za oknem robi się ciepło, a my zaczynamy myśleć o wakacjach. Zostało do nich sporo czasu, ale kto zabroni nam wsiąść do pociągu? Szczególnie, że nie musimy jechać daleko – zamiast na dworzec, do Klubu Kultury Łokietek.

Wsiąść do Pociągu: Europa to jedna z najpopularniejszych rodzinnych gier planszowych. Zadaniem graczy jest przebyć trasy opisane na wylosowanych biletach. By tego dokonać trzeba zebrać odpowiednią ilość kart z wagonami, a często i przechytrzyć przeciwników. Śladowa ilość ekonomii, trochę kombinowania i sporo współzawodnictwa. To przepis na dobrą grę!

Na zajęcia zapraszamy dzieci od 7 do 12 roku życia, bez względu na to, czy uwielbiają planszówki, czy też dopiero poznają przyjemność płynącą z wspólnej zabawy przy stole. Warunkiem koniecznym jest umiejętność czytania. Oprócz dobrej zabawy dzieci będą uczyć się planować swoje kolejne posunięcia i obmyślać strategie gry, a także będą miały okazję do poznania geografii Europy. Jest to również sposób na odciągnięcie naszych pociech od ekranów komórek, komputerów i telewizorów i zaproponowanie im innej, fajnej i zajmującej rozrywki.

Termin: 10 maja, piątek, godz. 17:00-18:30

Wstęp wolny! Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsca.

Więcej informacji na stronie lokietek.dworek.eu oraz w wydarzeniu https://www.facebook.com/events/2300228160299343/

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Klub Kultury Łokietek filia Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki.

„Łokietek” Mieści się w Toniach, blisko granicy Krakowa z Zielonkami, w świeżo wyremontowanym budynku. W ofercie Klubu znajdują się zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych, a także wydarzenia skierowane do całych rodzin takie …

Więcej

Adres:

Klub Kultury „Łokietek”
ul. Wł. Łokietka 267


Kontakt:

533 383 300
lokietek@dworek.eu
http://lokietek.dworek.eu