Weleda
Weleda Baby

Pełna atrakcji sobota w Galerii Bronowice

Galeria Bronowice
🗺 mapa
📅 sobota 30.09.2023
Pełna atrakcji sobota w Galerii Bronowice
Już 30 września Galeria Bronowice zamieni się w przestrzeń pełną atrakcji dla całej rodziny. Z myślą o miłośnikach muzyki, zorganizowana zostanie giełda płyt winylowych, podczas której każdy, bez względu na wiek, znajdzie albumy swoich ulubionych artystów. Wszyscy odwiedzający tego dnia centrum handlowe, będą mogli również nauczyć się tworzenia chochoła, uczestnicząc w rodzinnych warsztatach organizowanych przez Rydlówkę.

Najbliższa sobota w Galerii Bronowice upłynie pod znakiem rodzinnego spędzania czasu. Pierwszą zaplanowaną atrakcją będą warsztaty, organizowane wraz z Rydlówką, które potrwają w godz. 12:00-14:00. Zarówno najmłodsi, jak i dorośli będą mieli okazję nauczyć się tworzenia małych chochołów – „płaszczy” dla roślin, które chronią je przed mrozem w najzimniejszych miesiącach. Będzie to nie tylko lekcja zdolności manualnych, ale także szansa na przybliżenie dzieciom historii słynnego „Wesela” i zaprezentowanie im tradycji oraz obyczajów ludowych. Warsztaty będą bezpłatne i nie wymagają wcześniejszych zapisów.

Tego dnia, Galeria Bronowice przygotowała również specjalne wydarzenie dla wszystkich fanów analogowych dźwięków. Od godziny 9:00 do 21:00, na przestrzeni centrum handlowego odbędzie się giełda płyt, organizowana przez Towarzystwo Miłośników Płyty Winylowej. Na stoiskach będzie można znaleźć największe klasyki, trudno dostępne edycje specjalne, czy ponadczasowe albumy polskich oraz zagranicznych artystów. Nie zabraknie także najnowszych wydań, które zadowolą sympatyków wszelkich gatunków muzycznych – od jazzu, przez muzykę klasyczną, po blues i hip-hop. Oprócz powiększenia swoich muzycznych zbiorów, uczestnicy wydarzenia będą mogli także porozmawiać ze sprzedawcami i zaczerpnąć od nich specjalistycznej wiedzy na temat gramofonów i retro sprzętów audio.

518 ocen
5.00
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent