Pchła Szachrajka – spektakl. Bielsko-Biała

Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana, ul. Adama Mickiewicza 20 43-300 Bielsko-Biała mapa

niedziela 05.05.2019

17

Pchła Szachrajka - spektakl. Bielsko-Biała

Jan Brzechwa jest niekwestionowanym mistrzem literatury dziecięcej. Stworzeni przez niego bohaterowie od wielu lat budzą sympatię najmłodszych widzów. „Pchła Szachrajka” jest wśród nich oczywistą, samozwańczą gwiazdą. Jej nieokiełznany temperament i brawura podbiła serca najmłodszych czytelników. Teraz rozgościła się na scenie Teatru Lalek Banialuka.

W żywiołowej i kolorowej inscenizacji skierowanej do najmłodszych widzów zilustrowane zostały zabawne perypetie małej bohaterki. Twórcy przedstawienia wykreowali sympatyczne, ciepłe i kolorowe postacie, które w dowcipny i przystępny sposób opowiadają losy sprytnej Pchły.

Czy wiecie ile rurek z krem zamówiła Pchła Szachrajka? Dokąd wybierała się pociągiem? U kogo zorganizowała bal karnawałowy? Jeśli tak – znakomicie! Na pewno docenicie inscenizację, w której utwór Brzechwy wybrzmiewa w licznych piosenkach, zachwyca kostiumami i scenografią i urzeka znakomitą grą aktorską. Jeśli nie – koniecznie odwiedźcie Banialukę i pozajcie naszą najnowszą gwiazdę.

Przedstawienie dla widzów od 3 lat.
Czas trwania 60 min.

Ceny biletów
– bilet indywidualny – dzieci – 17 zł
– bilet indywidualny – dorośli – 22 zł
– bilet grupowy – 15 zł

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Pchła Szachrajka – spektakl. Bielsko-Biała

Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana

Teatr Banialuka jest jednym z najstarszych teatrów lalek w Polsce i jednym z najbardziej znanych w kraju i na świecie. Założyli go w 1947 roku artyści plastycy Jerzy Zitzman i Zenobiusz Zwolski. Plastyczny rodowód teatru …

Więcej

Adres:

ul. Mickiewicza 20
43-300 Bielsko-Biała


Kontakt:

33 82-210-46, 82-210-47
banialuka@banialuka.pl
http://www.banialuka.pl

ZOBACZ TAKŻE:teatr