Paweł i Gaweł – książka dźwiękowa dla młodszych dzieci

poniedziałek 09.10.2017 do wtorek 24.10.2017

Paweł i Gaweł książka dźwiękowa dla małych dzieci

Książka dźwiękowa „Paweł i Gaweł” to zabawka dla dziecka, która angażuje zmysły i pobudza kreatywne myślenie jednocześnie, wspiera samodzielną zabawę dzieci.

Książka jest do czytania, słuchania, oglądania, a także rysowania. W książce na poszczególnych stronach jest zamieszczony tekst wiersza z kolorową ilustracją, a na kolejnych kolorowanki do pokolorowania; wszędzie można dorysowywać ilustracje mazakami suchościeralnymi, które są dołączone do książki. Na tylnej okładce jest umieszczony panel dźwiękowy z nagranym przeze mnie wierszem, który odtwarza się po naciśnięciu danego przycisku.

Książka jest przeznaczona dla dzieci w wieku 3-6 lat, młodsze dzieci ( w wieku 2 lat) też mogą z niej korzystać, ale wyłącznie w towarzystwie osoby dorosłej.

Zabawka posiada wyłącznik oraz można w niej wymienić baterie.

Książka spełnia funkcję kolorowanki wielokrotnego użytku, ponieważ wykonana jest z grubej tektury pokrytej folią, z której można ścierać mazaki, a dodatkowo panel jest zrobiony z plastiku. Wszystkie elementy książki oraz mazaki przeszły testy i są bezpieczne dla dziecka.

Książka „Paweł i Gaweł” dostępna w sklepie internetowym: www.poezjaglosu.pl/sklepik 
Paweł i Gaweł książka dźwiękowa dla młodszych dzieci
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:patronatzabawki