Paszport Filmowy do prawdziwej psiej demolki

piątek 08.07.2016 do niedziela 10.07.2016

Szajbus i Pingwiny

Chihuahua z Beverly Hills, hiper aktywny labrador Marley, Piorun – to ulubieńcy dzieci, którzy o laur największych psotników konkurują nawet z brygadą 101 Dalmatyńczyków. Czy ta sfora ustąpi uroczemu owczarkowi maremma o imieniu Szajbus, które jednoznacznie wskazuje na jego zwariowaną naturę? Jeśli dodać do tego stado pingwinów, szykuje się prawdziwa demolka!

Na posiadaczy ‘Mojego Paszportu Filmowego’ Cinema City i chętnych, by dołączyć do programu, czekają fantastyczne filmowe naklejki z filmu oraz możliwość odebrania dodatkowych smakołyków w barze! Szajbus i Pingwiny w kinach od 8 lipca.

Okazuje się, że pies jest najlepszym przyjacielem nie tylko człowieka, ale też… pingwina! Gdy inwazja żarłocznych lisów staje się zmorą mieszkańców małego miasteczka w Australii i grozi zamknięciem lokalnej atrakcji turystycznej, wyspy Fairy Penguins, życiu pingwinów grozi niebezpieczeństwo. Zawzięty farmer i jego 9-letnia wnuczka chcą za wszelką cenę odwrócić bieg wydarzeń.

Z pomocą zupełnie nieoczekiwanie przychodzi kompletnie nieobliczalny owczarek rasy maremma, który do tej pory specjalizował się w psotach i nie radził sobie nawet z pilnowaniem kurczaków. Ta zabawna i podnosząca na duchu historia, zauroczy małych kinomanów. Dodatkową atrakcją jest to, że w ramach programu ‘Mój Paszport Filmowy’ mogą oni zdobyć kolejne nagrody!

’Mój Paszport Filmowy’ to książeczka z opisami wakacyjnych premier kinowych dla dzieci, która zabiera je w podróż pełną przygód. Każda wizyta w kinach Cinema City na jednym z filmów z ‘Paszportu’ to nagroda gwarantowana – świetne naklejki z ulubionymi bohaterami i możliwość odebrania dodatkowych smakołyków w barze. Za zebranie wszystkich naklejek czeka kolejna super niespodzianka!

W programie ‘Mój Paszport Filmowy’ dzieci już teraz mogą zbierać naklejki z bohaterami wakacyjnych premier: Alicja po drugiej stronie lustra, Gdzie jest Dory, BFG: Bardzo Fajny Gigant, Tini: Nowe życie Violetty, a od 8 lipca – także Szajbus i Pingwiny we wszystkich kinach Cinema City.

Aż do 1 września dzieci mogą uczestniczyć także w konkursach filmowych na stronie www.cinema-city.pl/kids_club. W każdy czwartek do wygrania 150 zabawek Transformers i My Little Pony! Partnerami akcji są marki: Chupa Chups, Ziaja i Hasbro.

Szczegóły na stronie www.cinema-city.pl i www.cinema-city.pl/kids_club

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:filmpsy

Zobacz także