Parkowy Ekologiczny Dzień Dziecka. Bytom

Park Miejski im. F. Kachla
📅 czwartek 01.06.2023
Parkowy Ekologiczny Dzień Dziecka. Bytom
Po raz kolejny spotkajmy się w Amfiteatrze Parku Miejskiego, aby świętować najfajniejsze święto w roku Dzień Dziecka, podczas którego czeka na Was mnóstwo atrakcji i fantastycznej zabawy!

Zabawę zaczynamy od 9:30, bawimy się do wieczora!

Zaplanuj ten dzień z nami! W programie miedzy innymi:

Piknik Ekologiczny:
– warsztaty dla przedszkolaków i uczniów
Występy Artystyczne:
– występy artystyczne i eksplozja kolorów

Polana Piknikowa – miasteczko zdrowia dla dzieci.
Organizowana przez Szpital Specjalistyczny nr 2 w Bytomiu – Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach.
– konsultacje specjalistyczne
– badania, szkolenia warsztatowe, zajęcia i zabawy

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Program tegorocznej imprezy jest tak „obszeeerny i booogaty”, że każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo dużo osób sprawiło, że możemy wspólnie świętować najmilszy dzień w roku. Gwarantujemy, że zabawy będzie co niemiara, a na buzi każdego dziecka zagości szeroki uśmiech!

Dodatkowe atrakcje : Gry i zabawy z ZHP Bytom, dmuchańce, warsztaty plastyczne, strefy sportowe, sensoryka dla najmłodszych, gry plenerowe, tory przeszkód i prezentacja sprzętu służb miejskich (policjanci, strażacy, ratownicy) i wiele, wiele innych…

Szczegółowy program znajdziecie na stronie UM Bytom (www.bytom.pl) i Bytomskiego Centrum Kultury (www.becek.pl).