Parkowanie z książką w Wilanowie

Muzeum Pałac w Wilanowie, Stanisława Kostki Potockiego, Warszawa, mapa

sobota 03.09.2016 do niedziela 04.09.2016

Chcesz, aby Twoje dziecko pokochało książki? Mamy pomysł, jak je do tego zachęcić! Wybierzcie się wspólnie do Wilanowa, gdzie nie tylko będziecie mogli poczytać ulubione bajki na kocu w parku, ale też weźmiecie udział w kreatywnych warsztatach!

Już po raz 11. Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie zachęca do udziału w akcji czytelniczej „Parkowanie z książką w Wilanowie”. W tym roku ofertę wydawniczą i warsztatową kierujemy szczególnie do rodzin z dziećmi, a nasze hasło brzmi: „Zaczytany duży i mały”. Zachęcamy do wypożyczania książek i rodzinnego czytania w parku wilanowskim, a także wysłuchania odczytywanych na głos fragmentów książek – dwa z takich spotkań przetłumaczone będą na język migowy. Zapraszamy również do udziału w rodzinnych warsztatach dających niepowtarzalną możliwość kreatywnego spędzenia czasu z najbliższymi i podzielenia się z nimi doświadczeniem oraz pomysłami.

HARMONOGRAM WYDARZEŃ

CZYTANIE NA TRAWIE
16 lipca, 20 sierpnia, 4 września, godz. 16.00–19.00, Pompownia

Zapraszamy do wypożyczania książek, które można czytać w parku. W godz. 16.00–17.30 odbędzie się „czytanie na trawie”, czyli odczytywanie fragmentów książek dostępnych do wypożyczenia. 16 lipca i 4 września akcja będzie tłumaczona na język migowy. Spotkanie odbędzie się w parku w pobliżu budynku Pompowni. Wstęp po wykupieniu biletu do parku w cenie 5 zł (bilet zwykły) i 3 zł (bilet ulgowy). Nie obowiązuje rezerwacja.

WARSZTATY RODZINNE
6 sierpnia, 3 września, godz. 16.00, Pompownia

Zapraszamy na warsztaty rodzinne, na których będzie można wykonać własną książkę. Wstęp na warsztaty po wykupieniu biletu w cenie 10 zł/osoba, obowiązuje rezerwacja. Wstęp do parku: 5 zł (bilet zwykły), 3 zł (bilet ulgowy).

MIEJSCE: Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, park / Pompownia / Scriptorium Villa Nova

TERMINY: 24 czerwca, 16 lipca, 6 i 20 sierpnia, 3 i 4 września 2016 r.

REZERWACJA: tel. 22 544 28 50, e-mail: bilety@muzeum-wilanow.pl

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Parkowanie z książką w Wilanowie

Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie

O muzeum

Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie to miejsce, w którym ponad 300 lat temu mieszkała wyjątkowa rodzina. Kochający ojciec Jan Sobieski, troskliwa mama Marysieńka i czwórka dzieci – Jakub, Aleksander, Konstanty oraz …

Więcej

Adres:

ul. Stanisława Kostki Potockiego 10/16
02-958 Warszawa


Kontakt:

0-22 842-25-09; 0-22 842 81 12
muzeum@muzeum-wilanow.pl
http://www.wilanow-palac.art.pl

Zobacz także