Weleda
Weleda Baby

Park Wodny w podwarszawskim Julinku już przyjmuje pierwszych gości

Julinek Park
🗺 mapa
📅 sobota 25.06.2022 do środa 31.08.2022
Park Wodny w podwarszawskim Julinku już przyjmuje pierwszych gości
Nowoczesny Park Wodny, wybudowany na terenie dawnej bazy cyrkowej w podwarszawskim Julinku już otwarty. W obiekcie o powierzchni 20 000 m2 znalazły się m.in. strefa basenowa z punktami gastronomicznymi, zjeżdżalnie, armatki i kurtyny wodne, spray park czy miejsce relaksu z leżakami. Wszyscy goście Julinka mogą korzystać z atrakcji już od soboty 25 czerwca, natomiast 10 lipca odbędzie się huczne pool party będące oficjalną inauguracją Parku Wodnego.

Park Wodny w Julinku, zlokalizowany ok. 30 km od Warszawy jest pierwszym tego typu miejscem w okolicy. Obiekt powstał z poszanowaniem środowiska, a jego projektanci zastosowali wiele rozwiązań funkcjonalnych pozwalających na znaczącą oszczędność wody i energii elektrycznej. Dostępna na miejscu baza noclegowa oraz szereg dobrze znanych i lubianych atrakcji – w tym m.in. park linowy, wesołe miasteczko czy pole do minigolfa – sprawią, że Julinek przyciągnie turystów z całej Polski.

Park Wodny już otwarty! Jakie atrakcje czekają na gości?

Park Wodny w Julinku, od 27 czerwca będzie otwarty codziennie. W dni powszednie można z niego korzystać w godzinach od 10.00, do 19.00, natomiast w weekendy od 10.00 do 20.00.

Do dyspozycji turystów z całej Polski oddane zostały takie atrakcje jak m.in. strefa basenowa poziomowana do głębokości 2 metrów, 5 zjeżdżalni o łącznej długości 167 metrów, 4 kurtyny wodne czy 10 armatek wodnych. Park Wodny w Julinku zaopatrzony został także w kaskady, fontanny, obrotowe wiaderka czy wodne koła. Na terenie parku znajdzie się także tzw. spray park, czyli strefa rekreacyjna z niewielką ilością wody, która zaprojektowana została w taki sposób, aby korzystać z niej mogły także dzieci z ograniczoną mobilnością. Przygotowany został również wyjątkowy program wodnych animacji, co w pewnością przypadnie do gustu wszystkich najmłodszym gościom, a ponadto przy basenie znajdują się pianki, makarony i deski, które pomogą w pływaniu zwłaszcza wszystkim najmłodszym adeptom wodnych zabaw. Na miejscu znajduje się także sklep, gdzie zaopatrzyć można się w strój kąpielowy, dmuchane zabawki czy ręczniki.

W bliskim sąsiedztwie strefy basenowej znajdują się także punkty gastronomiczne, gdzie apetyt zaspokoją pyszne potrawy, takie jak m.in. burgery, pizza czy bowle, przekąski oraz lody rzemieślnicze – wszystko oparte na ekologicznych i jakościowych produktach. Dostępna jest także strefa relaksu, gdzie na jednym z 1000 leżaków, pod parasolem można skosztować letnie, kolorowe drinki, które bez wątpienia umilą dobrą zabawę blisko natury.

Julinek Park Wodny_4

 

Znamy ceny biletów do Parku Wodnego

W cenniku Parku Wodnego w Julinku przygotowano szereg możliwości i udogodnień. Ceny biletów rozpoczynają się od 89 zł za bilet ulgowy oraz 99 zł za bilet normalny. Nie brakuje także korzystnych pakietów rodzinnych oraz biletów łączonych – uwzględniających zarówno wstęp do Parku Wodnego, jak i skorzystanie z pozostałych atrakcji dostępnych w Julinku.

Cennik na wszystkie atrakcje Parku Wodnego w Julinku (Park Atrakcji i Park Wodny) prezentują się następująco:

  • Bilet ulgowy – 89 zł
  • Bilet normalny – 99 zł
  • Bilet rodzinny 2+1 – 259 zł
  • Bilet rodzinny 2+2 – 339 zł

Mimo, że Park Wodny jest otwarty już od 25 czerwca, dla gości Julinka przygotowano wyjątkowe wydarzenie będące oficjalną inauguracją nowego miejsca. Już 10 lipca odbędzie się jedyne w swoim rodzaju pool party, podczas którego nie zabraknie dodatkowych atrakcji, fantastycznych gości oraz emocji muzycznych.

Niespodzianek oraz atrakcji, które zagwarantują wyjątkową rozrywkę blisko natury, nie zabraknie w Parku Wodnym przez cały sezon letni. Dojazd na miejsce nie stanowi problemu, z uwagi na strategiczne położenie Julinka – w pobliżu tras S7 i A2, tuż obok Leszna, zaledwie ok. 30 km od Warszawy, 22 km od Żelazowej Woli i Brochowa, 34 km od Sochaczewa i 23 km od Modlina. Ponadto, na terenie parku znajduje się duży, wygodny i bezpłatny parking.

Bilety do Parku Wodnego dostępne są online (na stronie internetowej www.julinek.com.pl oraz w kasie przed wejściem.

364 ocen
4.99
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent