Park Śniadaniowy – rodzinny piknik na trawie w Parku Źródliska

Łódź, Park Źródliska I mapa

sobota 17.09.2016

bezpłatne

Park śniadaniowy w Parku Źródliska - logo

Zielona Łódź zaprasza wszystkich do Parku Śniadaniowego. W planach sobotniego pikniku w Parku Źródliska: targ ze śniadaniowymi smakołykami, gry rodzinne, animacje i konkursy dla dzieci, spotkania sportowe, letnia czytelnia, szkółka cyrkowa i wiele innych.

w każdą sobotę (do 17 września 2016)
godz. 9.00 – 13.00

Park Śniadaniowy

Park Śniadaniowy to naprawdę sloooow food, próbowanie, śniadaniowanie, śpiew ptaków, czas na rozmowy, zabawy, sport i ludzi. Tak jak lubicie najbardziej!

Przez wszystkie wakacyjne soboty w Parku Źródliska I, tamtejsza rodzinna sklepokawiarnia Tubajka wraz z partnerami współorganizuje wielki piknik na trawie. Park Śniadaniowy to stoiska targowe z regionalnym, ekologicznym i tradycyjnym jedzeniem podawanym w porcjach śniadaniowych. Jajecznica, parówki, francuskie śniadanie, naleśniki, musli, owoce, soki tłoczone, dżemy, pieczywo, tarty, słodkości, wegańskie przysmaki – każdy znajdzie tu swoje ulubione śniadanie. – Park Śniadaniowy to slow food i to dosłowny! Próbowanie, śniadaniowanie, śpiew ptaków, czas na rozmowy, zabawy, sport i ludzi. Tak jak lubicie najbardziej! – zachęca Katarzyna Kapela, właścicielka Tubajki i pomysłodawczyni Parku Śniadaniowego.

Poza jedzeniem, na śniadaniowiczów w każdym wieku czekają liczne i zmieniające się atrakcje.

Miejsce:
Park Źródliska I

http://www.zielonalodz.info/ 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Zobacz także