Paradnie i cyrkowo – Dzień Dziecka z VIVO! Lublin

VIVO! Lublin
📅 sobota 28.05.2022
Paradnie i cyrkowo - Dzień Dziecka z VIVO! Lublin
Powodów do odkrywania w sobie dziecięcej spontaniczności może być mnóstwo i nieważne, czy mamy 5, 15 czy 50 lat! Przekonamy się o tym już 28 maja podczas Cyrkowego Dnia Dziecka w Lublinie. Będzie mnóstwo okazji do fantastycznej zabawy, śmiechu i radości!

Sobotnie atrakcje wystartują przed południem, a cyrkową paradę można będzie spotkać zarówno na terenie VIVO!, jak i w centrum miasta. Podczas przemarszu kolorowej grupy zobaczycie magików, tancerzy, szczudlarzy, żonglerów, mima, wrotkarki, klauna czy monocyklistę. Będą animacje, specjalne pokazy i okazja do zdjęć!

Z kolei już w samym VIVO!  na dzieci czekać będą animatorzy, którzy zaproszą je do udziału w zabawowych szaleństwach. Pojawią się stanowiska, na których cyrkowcy uczyć będą chodzenia na szczudłach czy żonglowania. Będzie też wata cukrowa dla wszystkich łasuchów, balonowe zoo, malowanie twarzy i brokatowe tatuaże. O dodatkową dawkę śmiechu zadba zabawny klaun. Będą również balony – nagrody za zakupy!

W programie:

Animacje dla dzieci w strefach stałych na placu eventowym, malowanie twarzy, brokatowe tatuaże, wata cukrowa oraz:

12-12:50 – przejście parady przez VIVO!

12:50-13:45 – animacje, zdjęcia, pokazy

14:00-14:50 – przejście parady przez centrum miasta

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

14:50-15:45-  animacje, zdjęcia, pokazy

16-16:50 przejście parady przez VIVO!

16:50-18:00 animacje, zdjęcia, pokazy

Zapraszamy! Szczegóły wydarzenia na: www.vivo-lublin.pl