Papierowe zoo – warsztaty origami, Bytom

Muzeum Górnośląskie w Bytomiu, gmach przy pl. Jana III Sobieskiego 2 mapa

niedziela 05.06.2016

warsztaty origami w Bytomiu

Zapraszamy na warsztaty składania origami. Tym razem będziemy formować zwierzęta takie jak żurawie, króliki, myszy, papugi, lisy, psy, koty, żaby, jelonki, a może nawet smoki.

Jak je stworzyć? Wszystko, czego nam potrzeba, to kwadratowa kartka papieru, precyzja i trochę cierpliwości.

Składanie origami ma kilka poziomów trudności. Dostosujemy je do umiejętności uczestników zajęć. Warsztaty poprowadzi Zuzanna Orzeł.

Koszt udziału w warsztatach wynosi 6 zł. Obowiązują zapisy (dwa tygodnie przed terminem zajęć), które prowadzi Dział Edukacji: tel. 32 281-82-94 w. 127.

Data: 5 czerwca 2016 (niedziela), godz. 11.30

Miejsce: Muzeum Górnośląskie w Bytomiu, gmach przy pl. Jana III Sobieskiego 2, Centrum Edukacji

Prowadzący: Zuzanna Orzeł

Koszt: 6 zł

UWAGA! Załączone zdjęcie należy opisać.

Na zdjęciu: origami przygotowane przez uczestników zajęć w Muzeum Górnośląskim, materiały Muzeum Górnośląskiego

Papierowe zoo – warsztaty origami, Bytom

Muzeum Górnośląskie

Zbiory Muzeum Górnośląskiego to ponad 750 tys. eksponatów, a ich charakter ma bezpośredni wpływ na działalność placówki, która koncentruje się zarówno wokół problemów regionalnych, jak i ponadregionalnych. W muzeum funkcjonuje siedem działów merytorycznych: Archeologii, Etnografii, Historii, …

pl. Jana III Sobieskiego 2
41-902 Bytom

0-322-818-294
mgbytom@us.edu.pl

Boże Narodzenie z 5.10.15.