Pan Cylinderek, premiera książki

środa 10.05.2017 do środa 24.05.2017

Pan Cylinderek okładka książki dla dzieci

Jak przekuć wady w zalety? Nowa książka Margarett Borroughdame w przeuroczy sposób uczy tej wielkiej sztuki – i małych, i dużych! Na wesoło i całkiem na serio – z przesłaniem, o poczuciu własnej wartości, o samoakceptacji, o umiejętności radzenia sobie z własnymi niedoskonałościami.

„Pan Cylinderek” na wesoło i całkiem na serio, z przesłaniem, o poczuciu własnej wartości, o samoakceptacji, o umiejętności radzenia sobie z własnymi niedoskonałościami.

Historię Pana Cylinderka Margarett Borroughdame opowiada dzieciom wierszem. W zabawny i lekki sposób pokazuje, jak radzić sobie w życiu z własnymi wadami, jak pokonywać swoje kompleksy i co zrobić, by nasze ułomności nie przesłaniały tego, co w nas najlepsze i najbardziej wartościowe. Tak jak cylinderek zakrył łysinę bohatera wiersza, tak pozytywna cecha lub talent mogą ukryć nasze niedoskonałości czy odwrócić od nich uwagę. A to pomoże nam zbudować poczucie własnej wartości i sprawi, że zarówno my sami, jak i otaczający nas ludzie będą z sympatią postrzegać nas poprzez tę cechę czy umiejętność. Kiedy skupimy się na pozytywach, nic nie przeszkodzi nam w cieszeniu się życiem, realizacji największych marzeń i byciu szczęśliwym.

Barwna i oryginalna oprawa graficzna dodatkowo sprawia, że „Pan Cylinderek” to książka niepowtarzalna, tak jak jej sympatyczny bohater.

Bohater książki ma osobowość, a w poszukiwaniu rozwiązania swojego kompleksu przemierzył wiele dróg – postawił nawet na głowie tort czekoladowy! Nie zdradzimy wszystkich przygód Pana Cylinderka, ale zapewniamy, że zaskakują i bawią! A na końcu książki czeka na dzieci mała niespodzianka.

Życzymy Czytelnikom wspaniałej zabawy z książką i każdemu odnalezienia swojego cylinderka!

Więcej informacji: mbbooks.eu/ksiazki/zapowiedzi/

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie