Pałac rozkwita na wiosnę! – rodzinne oprowadzanie po wnętrzach Pałacu Izraela Poznańskiego – odwołane

Muzeum Miasta Łodzi, Ogrodowa 15
📅 piątek 20.03.2020
🎫 1zł
W przededniu pierwszego dnia wiosny zapraszamy na spacer po wystawie stałej Muzeum Miasta Łodzi, podczas którego zostaną zaprezentowane najnowsze, zrewitalizowane przestrzenie Pałacu Izraela Poznańskiego. Opowiemy również, jak zmieniały się funkcje oraz wygląd poszczególnych pomieszczeń, a także uchylimy rąbka tajemnicy o tym, co nowego będzie można zobaczyć po zakończeniu remontu w Muzeum.

20 marca 2020
16:30:00 – 18:00:00

Prowadzenie: Paulina Długosz, Cezary Pawlak

Zapisy: 692 926 319, 42 307 13 82, edukacja@muzeum-lodz.pl