Pączkowe drzewo – spektakl w Klubie Anima

Wrocławski Klub Anima, Pilczycka, Wrocław mapa

niedziela 27.01.2019

15zł

Pączkowe Promo - Wrocławski Klub Anima spektakl dla dzieci

Wrocławski Klub Anima zaprasza wszystkie dzieci na kolejne przedstawienie. Tym razem będzie to „Pączkowe drzewo”, które zostanie wystawione 27 stycznia 2019r. o godz. 11.00. 

Pączkowe drzewo - Wrocławski Klub AnimaWszyscy lubimy pączki, a mały Kajtek ma ich pod dostatkiem, bo w jego ogrodzie wyrosło drzewo, które raz do roku zakwita…pączkami właśnie (o smaku truskawkowym). Ale mieszkającego w Pigwie Wielkiej chłopca interesuje teraz coś zupełnie innego. Do domku obok wprowadza się bowiem niepełnosprawna dziewczynka Tonia. Kajtek uważa, że jest dziwaczna (bo kto np. nosi okulary z tak grubymi szkłami) i nie ma ochoty jej poznać. Wszystko zmienia się jednak, kiedy nowa sąsiadka ratuje mu życie po spotkaniu z kąśliwym Panem Osą.

Spektakl „Pączkowe drzewo” jest adaptacją popularnej książki Stefana Brzozowskiego. Autorowi zależało, aby o trudnym temacie, jakim jest  niepełnosprawność opowiedzieć dzieciom w prosty sposób. Pokazać, że niepełnosprawni żyją obok nas i wcale nie są dziwni. Po prostu trochę inni. Ale w taki sam sposób zasługują na uwagę i szacunek. W przedstawieniu Teatru na Ostrowie biorą udział aktorzy i lalki, a widzom spodobają się, z pewnością, autorskie piosenki śpiewane na żywo i piękna scenografia.

Spektakl dla dzieci w wieku +3

Występują: Magdalena Mielczyk, Karolina Szczepanowska, Ewelina Niewiadowska i Stefan Brzozowski

Scenariusz: Stefan Brzozowski

Reżyseria: Magdalena Mielczy i Stefan Brzozowski

Miejsce: Wrocławski Klub Anima, ul. Pilczycka 47

Bilety w cenie 15zł dostępne są w Klubie oraz na stronie www.ekobilet.pl

Z kartą URBANCARD – 20% zniżki na bilety zakupione stacjonarnie!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Wrocławski Klub Anima

Wrocławski Klub ANIMA

kamil.downarowicz@klubanima.pl

kamil.downarowicz@klubanima.pl

Wrocławski Klub Anima to instytucja kulturalna z wieloletnią tradycją i prestiżem. W jej murach od wielu lat kwitnie kulturalne i artystyczne życie miasta. Zadaniem Klubu jest integracja wokół działań artystycznych (teatr, muzyka, plastyka) ludzi w …

Więcej

Adres:

ul. Pilczycka 39
54-150 Wrocław


Kontakt:

71 351 12 71
anima@klubanima.pl
http://www.klubanima.pl

ZOBACZ TAKŻE:teatr