Otwarte zajęcia programowania z Kids Code Fun

Politechnika Warszawska mapa

sobota 16.02.2019 do sobota 23.02.2019

Otwarte zajęcia programowania z Kids Code Fun

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia z podstaw programowania, grafiki komputerowej i elektroniki!

  • Terminy: 16.02 i 23.02 (soboty) 
  • Godziny: 10:00-12:15
  • Miejsce: Politechnika Warszawska
  • Zapisy: https://bit.ly/2TaiE8B

Zapraszamy dzieci w wieku 8-14 lat na darmowe zajęcia programowania na Politechnice Warszawskiej, które będą wstępem do magicznego świata nowych technologii!

  • Coder Level 1
  • Graphics Level 1
  • Code & Engineering 
  • JavaScript Intro

*Coder Level 1* to pierwszy krok dla młodych programistów. Na zajęciach nasi instruktorzy wykorzystują środowisko Scratch, stworzone przez Instytut Technologiczny w Massachusetts (MIT) oraz scenariusz na bazie materiałów Harvard University.

*Graphis Level 1* to pierwszy krok dla młodych pasjonatów grafiki. Podczas zajęć dzieci wejdą do kolorowego świata cyfrowego obrazu, myślenia projektowego i kreatywnego. Wprowadzone zostaną w zagadnienia kompozycji i estetyki, a wszystko to pod okiem doświadczonego grafika.

*Code & Engineering* na zajęciach uczestnicy poznają płytki micro:bit, wykreują dzięki technologii coś własnego. Podczas tego procesu, postawią pierwsze kroki w tworzeniu projektów, definiowaniu i rozwiązywaniu problemów oraz logicznym myśleniu. Jednocześnie oswoją się z elektroniką.

*JavaScript Intro* dla dzieci to krok w stronę profesjonalizmu, JS to jedno z najpopularniejszych narzędzi do tworzenia stron internetowych. Uczestnicy wykażą się przy tym kreatywnością oraz projektowym myśleniem. Kurs jest przeznaczony dla uczniów, którzy rozważają kształcenie się w przyszłości w naukach informatycznych i programowaniu.

Zapisy:  https://bit.ly/2TaiE8B

**Udział w warsztatach można odwołać 24 godz. przed rozpoczęciem wydarzenia, brak informacji o nieobecności skutkuje brakiem możliwości uczestnictwa w darmowych warsztatach organizowanych przez Kids Code Fun przez rok.**

Otwarte zajęcia programowania z Kids Code Fun
Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
logo Kids Code Fun

Kids Code Fun

W Kids Code Fun pomagamy zdobywać cyfrowe umiejętności. Przekazujemy wiedzę z zakresu programowania oraz różnorodnych umiejętności cyforwych. Prowadzimy kursy, warsztaty i szkolenia, które pozwalają uczestnikom zdobywać wiedzę przez doświadczenie. Do tej tej pory w naszych …

Więcej

Adres:

ul. Marszałkowska 9/15; 00-626 Warszawa (zajęcia prowadzimy na Politechnice Warszawskiej przy ul.: Koszykowej 75)

Kontakt:

info@kidscodefun.com
http://www.kidsocdefun.com
facebook