Otwarcie świetlicy po metamorfozie w Domu Muz w Toruniu

Dom Muz ul. Okólna 169
📅 wtorek 17.01.2017
zajęcia pozalekcyjne
Dom Muz przy ul. Okólnej 169 zaprasza 17 stycznia o godz. 16:00 na ponowne otwarcie świetlicy po remoncie. Pomieszczenie świetlicy przeszło całkowite metamorfozę. Zostały pomalowane ściany, położono nową wykładzinę i zakupiono nowe, kolorowe meble. Na chętnych do obejrzenia nowej przestrzeni będzie czekał tort. Ponadto zaplanowano gry i zabawy dla dzieci.

W naszej placówce od 16 lat działa świetlica środowiskowa. Ma ona charakter integracyjny, na zajęcia uczęszcza ok. 30 osób. Przychodzą do nas dzieci z całej okolicy – opowiada Marta Siwicka, animatorka z Domu Muz na Rudaku.

Codziennie przez dwie godziny prowadzone są różnego rodzaju zajęcia kreatywne, podopieczni świetlicy grają też w gry planszowe i urządzają różne zabawy, a także odrabiają lekcje. Mają również zapewniony poczęstunek. Zajęcia w świetlicy są nieodpłatne, nie ma również konieczności zapisywania się. Każde dziecko może do nas przyjść i miło spędzić czas. Zapraszamy od poniedziałku do piątku od 15:30 do 17:30 – mówi Marta Siwicka.

Natomiast dzień po otwarciu, 18 stycznia w godzinach 15:30-17:30, odbędzie się Popołudnie z planszówkami. Świetlica zaprasza na dwie godziny grania w gry planszowe, karciane i zręcznościowe dla dzieci. W programie gra w Catan, Tik Tak Bum, Jungle Speed, Śpiące Królewny, Dobble, Wsiąść do pociągu i wiele innych. Instruktorzy oraz stali uczestnicy zajęć w Domu Muz będą w razie potrzeby tłumaczyć zasady. Na zakończenie przewidziany jest poczęstunek.

17 stycznia (wtorek) godz. 16:00

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Dom Muz ul. Okólna 169

Zapraszamy do śledzenia postępów prac na naszym fanpage na Facebooku