Otwarcie studia kulinarnego Przystanek11 w Zabrzu

📅 sobota 01.07.2017
Wstęp bezpłatny
Otwarcie studia kulinarnego Przystanek11 w Zabrzu
Zapraszamy na na otwarcie studia kulinarnego Przystanek11 w Zabrzu w dniu 01.07.2017r. Organizujemy dzień otwarty. Rozpoczynamy już o godz. 16.00 – zakończenie planujemy o godz. 20.00.

Udział w imprezie jest dla wszystkich bezpłatny!

To jedyna i niepowtarzalna okazja by spotkać tylu prowadzących w jednym czasie. Spotkać i porozmawiać , uczestniczyć w mini warsztatach, przyglądać się ich pracy. Na razie potwierdzili swoją obecność: Agata Tkaczyk pasjonatka zdrowego trybu życia, dietetyczka i blogerka kulinarna Dietetyczne fanaberie, Ania Adamiok autorka blogu Świat Wypieków , Sylwia Grodzka-Haba/BakeOff specjalistka od słodyczy Pani Foremka, Karolina Żmijewska – blogerka  Tajlandia od kuchni i Bezglutenowa Kuchnia LOli, Ania Petryna – blogerka Słodki kompromis i Przepis na Polskę, która chętnie porozmawia z Państwem o zajęciach z dziećmi (również tych po angielsku), weganie Gosia i Bogdan czyli Wegeraj oraz mistrz kuchni Marcin Czubak. Być może uda się zaprosić jeszcze parę osób. Zobaczymy.

Na tej imprezie nie może zabraknąć Państwa!

Plan dnia otwartego jest następujący:

po pierwsze – mini warsztaty:
Godz. 16.00 Wytrawne babeczki jaglane – prowadzi Agata Tkaczyk
Godz. 17.00-18.30 Słodycze: Tort na otwarcie studia i kolorowe cup cake – prowadzi duet: Sylwia Grodzka-Haba i Anna Adamiok
Godz. 19.00 Kuchnia Tajska – prowadzi Karolina Żmijewska

po drugie – fenomenalna Małgosia Lipowicz, która o winach wie absolutnie wszystko. Poprowadzi konkurs wiedzy o winach świata.

po trzecie – swoją obecnością zaszczyci nas młody iluzjonista CARD GUY.

Będą konkursy i bardzo atrakcyjne nagrody!

Studio Kulinarne Przystanek11
ul. Paderewskego 11