Otwarcie Największego Parku GOjump MEGApark w Polsce! Już w ten weekend!

GOjump MEGApark ul. Sikorki 23 Kraków mapa

sobota 21.09.2019 do niedziela 22.09.2019

30

Otwarcie Największego Parku GOjump MEGApark w Polsce! Już w ten weekend!

Już w ten weekend, 21-22 września otwarcie największego w Polsce Parku Trampolin i Atrakcji w Polsce. Najnowszy GOjump MEGApark powstał w Krakowie na ul. Sikorki 23 w hali o powierzchni ponad 5500 m2 i oferuje aż 50 różnych atrakcji. To ponad 3 razy więcej niż w parku na ul. Centralnej.

Największy Park Trampolin, GOair Powietrzne Miasto czyli pierwszy w Krakowie dmuchany park rozrywki, strefa zajęć sportowych, wygodna kawiarnia GOcafe, a wkrótce także Strefa Malucha czekają na Was w ogromnej hali przy ul. Sikorki 23 w nowym GOjump MEGApark. Wielki, nowoczesny i kolorowy, znajduje się tylko 3 minuty od ul. Centralnej i oferuje wygodny darmowy parking dla wszystkich gości.

Solo, rodzinnie czy w parze – w GOjump MEGApark każdy znajdzie coś dla siebie. Amatorzy aktywnej zabawy poskaczą na trampolinach, pościgają się na torze ninja, poczują dreszcz emocji skacząc z wysokości na dmuchane poduszki i odlecą w kosmos na odjazdowych zjeżdżalniach. 

Bilety znajdziecie na: https://krakow.gojump.pl/rezerwacja/

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Go Jump Kraków Wrocław LOGO

GOjump Park Trampolin w Krakowie

GOjump to największe parki trampolin w Małopolsce! Czeka na Was łącznie ponad 4 500m2 emocjonujących atrakcji dla Małych i Dużych. Ogromna arena trampolin, baseny z gąbkami, zjeżdżalnie pontonowe, arena do gry w zbijaka, kosze do …

Więcej

Adres:Kontakt:

+48 577 332 335
http://www.gojump.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:sportowozabawa