Otwarcie Letniej Strefy Rodzinnej Rozrywki w Hulakula

Data wydarzenia: sobota 19.05.2018 do niedziela 20.05.2018

Wstęp: bezpłatne

Otwarcie Letniej Strefy Rodzinnej Rozrywki w Hulakula

Zapraszamy na inaugurację LETNIEJ STREFY w HULAKULA ROZRYWKOWYM CENTRUM MIASTA, która zapewni rozrywkę i relaks dla rodzin już w najbliższy weekend 19-20 MAJA.

W programie same atrakcje: warsztaty kulinarne ze zwycięzcą Masterchefa – MATEUSZEM ZIELONKĄ, sadzenie roślin w ramach Akademii Małego Ogrodnika i szansa na odkrycie futbolowego talentu z trenerami Legii. Do tego plac zabaw, trampolina, mini boisko piłkarskie, dmuchana zjeżdżalnia i wiele innych.

A wszystko to w świetnej atmosferze, przy dobrej muzyce i bezpłatnie – WSTĘP JEST WOLNY!

Szczegółowy program dostępny jest tu: Otwarcie Letniej Strefy Rodzinnej Rozrywki w Hulakula

hulakula logo

Sala zabaw Hulakula

U nas nikt się nie nudzi!!! Odwiedź nas, a przekonasz się sam!!!

Hulakula to idealne miejsce na spędzenie czasu z całą rodziną.

Wspólnie zorganizujemy niezapomniane urodziny dla najmłodszych, warsztaty, półkolonie i inne rodzinne eventy, podczas których dzieci …

ul. Jagiellońska 82 b, Warszawa

22 18 28 009, 669 008 009