Ostatnie miejsca na obóz detektywistyczny w Tatrach! Rabaty do 200 zł

📅 poniedziałek 21.01.2019 do sobota 26.01.2019
🎫 1099zł
Ostatnie miejsca na obóz detektywistyczny w Tatrach! Rabaty do 200 zł

Czy wasze dziecko fascynuje świat zagadek, tropów i tajemnic do rozwikłania? Jeśli tak, to OBÓZ DETEKTYWISTYCZNY będzie strzałem w dziesiątkę!

Na tym obozie pokażemy na czym dokładnie polega zawód detektywa! Zapraszamy wszystkich żądnych  śnieżnych przygód! Obóz realizowany będzie w Poroninie, a tam śniegu na pewno nie zabraknie 🙂

PROMOCJA LAST MINUTE! POZOSTAŁY OSTATNIE MIEJSCA – RABATY DO 200 ZŁ!

W programie obozu między innymi:

Kto popełnił to przestępstwo? Nauczymy się rozwiązywać zagadki i tajemnice, które naprowadzą nas na trop. Każdy z Was otrzyma legitymację detektywa.
Badanie śladów – poznamy sprzęt stosowany do szukania i zabezpieczania śladów, wykonamy odciski, odlewy i zbadamy próbki pod lupą i mikroskopem.
Przestępca – sprawdzimy kim był podejrzany? Czy można sprawdzić lub poznać, że ktoś kłamie?
Jak się kamuflować? Czy wiesz, że czasem detektyw musi się skradać, chować lub zmienić swój wygląd? Z nami poznasz tajemnice kamuflażu!
Co to jest daktyloskopia? Jak wykonać odciski palców i po co się to wykonuje? Jakie jeszcze ślady możemy zbierać? Co może być dowodem?
Nauka czytania map – kto wie, jak posługiwać się mapą, kompasem, GPSem, krótkofalówką? Czasem ta umiejętność może być bardzo przydatna!
Zagadki – na podstawie znanych historii, książek i filmów spróbujemy znaleźć rozwiązanie wybranych zagadek.
Jak negocjować? Co to są negocjacje i jak rozmawiać z przestępcą? Urządzenia do nagrywania i podsłuchów.
Gra w Mafię – kto będzie złoczyńcą, a kto rozwiąże zagadki kryminalne? Gra towarzyska, przy której można świetnie się bawić. mamy też inne fajne gry o tematyce detektywistycznej i kryminalnej.
Świadkowie – zbieranie materiału dowodowego to też wywiady z potencjalnymi świadkami. Co zdradzą nam te osoby i czy wspomogą śledztwo?
Szyfry i kody, czyli jak komunikował się przestępca? Jak możemy się komunikować, by nikt postronny nie odczytał wiadomości?

Dodatkowo na wszystkich czekają: WYCIECZKA DO ZAKOPANEGO, TURNIEJ OSCYPKA, SLIDE SNOW, WIECZÓR REGIONALNY WRAZ Z PIECZENIEM KIEŁBASEK, MEGA TWISTER, XBOX KINECT ROOM, DART & ART. MASTERS, ZIMOWA DYSKOTEKA, TRICKBOARD, PLANSZÓWKOWY ZAWRÓT GŁOWY, UNIHOKEJ CUP, BIAŁA INTEGRACJA I ZJAZDY NA GÓRCE, WIECZÓR FILMOWY Z GORĄCĄ CZEKOLADĄ I WIELE WIĘCEJ!

TERMINY:

27.01.2019 – 02.02.2019
10.02.2019 – 16.02.2019
17.02.2019 – 23.02.2019

DOSTĘPNY DOJAZD KOLONIJNY Z WIĘKSZYCH MIAST POLSKI  🙂

SPRAWDŹ INNE DOSTĘPNE TEMATYKI!

WWW.KOGIS.PL

Joyful children lie on their backs on a winter outing