Ostatni miesiąc roku – ostatnie zajęcia dla dzieci w NCK

Nowohuckie Centrum Kultury mapa

sobota 21.12.2019

NCK

Grudzień zaczniemy baletowo prezentując „Śpiącą królewnę” w wykonaniu Royal Lviv Ballet. Młodych naukowców zapraszamy na pięć spotkań w ramach Nowohuckiego Uniwersytetu Dzieci. Przyrodników powinny zainteresować nietypowe właściwości cytrusów i światła, detektywów poszukiwanie porwanego Świętego Mikołaja, a turystów historia Indian.

Małych i dużych miłośników kolei nie może zabraknąć na wystawie makiet kolejowych. Dodatkowo mamom proponujemy kolejne spotkanie w ich klubie. No i oczywiście zapraszamy na spotkanie ze św. Mikołajem, od którego mamy potwierdzenie, że dotrze do NCK! Bądźcie czujni J

21 grudnia  (sobota), g. 10.30, sala 006
NOWOHUCKI UNIWERSYTET DZIECI – Wydział Przyrodniczy
Czy widzimy promieniowanie elektromagnetyczne?
„Światło! Światło widzę!” – czyli o tym co widać, dlaczego widać, czego nie widać, a co widać na opak i co robić by było widać jeszcze więcej!

Na zajęciach Wydziału Przyrodniczego obalamy wiele mitów. Pokazujemy ciekawostki ze świata przyrody, chemii i fizyki, wciągamy dzieci i rodziców do pracy nad interesującymi doświadczeniami i eksperymentami.
bilety – 30 zł

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Ostatni miesiąc roku – ostatnie zajęcia dla dzieci w NCK

Nowohuckie Centrum Kultury

Nowohuckie Centrum Kultury to instytucja, która od ponad trzydziestu lat nakręca kulturę w Krakowie. Rok w rok odbywa się w nim półtora tysiąca przedstawień, festiwali, wystaw, wykładów i konferencji - dla trzystu tysięcy ludzi.  …

Więcej

Adres:

Aleja Jana Pawła II 232
Nowa Huta
31-913 Kraków


Kontakt:

(012) 644 02 66
nck@nck.krakow.pl
http://www.nck.krakow.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:baletnaukowewarsztaty