Orkiestra komunikatowa – warsztaty muzyczne

Fabryka Sztuki w Łodzi, ul. Tymienieckiego 3 mapa

sobota 07.11.2020

10

Orkiestra komunikatowa - warsztaty muzyczne

Warsztaty muzyczne dla młodzieży grającej na instrumentach w wieku 9-13 lat.

data: 7 listopada 2020 (sobota)

godzina: 15.00-18.00

miejsce: sala warsztatowa Fabryki Sztuki w Łodzi, ul. Tymienieckiego 3

wiek uczestników: 9-13 lat

czas trwania: 180 min.

prowadzenie: Patryk Zakrocki

koszt: 10 zł za dziecko za pojedynczy warsztat

zapisy: warsztaty@fabrykasztuki.org

 

Warsztaty orkiestra Komunikatowa to autorskie zastosowanie metody conduction, czyli dyrygowania znakami- komunikatami w pracy z dziećmi ze szkół muzycznych. Warsztat polega na uformowaniu zespołu młodych muzyków, wyposażonych we własne instrumenty lub głos i wprowadzeniu metody kontrolowanej improwizacji. Ten rodzaj pracy edukacyjnej pobudza kreatywność, ośmiela do eksperymentowania, improwizacji, zapoznaje z zasadami, jakimi pracuje się w orkiestrze czy w ogóle w zespole, uwrażliwia na dźwięk.

Listopadowe Twórcze Warsztaty w Fabryce Sztuki:- Odbywają się w Fabryce Sztuki w Łodzi, ul. Tymienieckiego 3.- Jeżeli miejsce ulegnie zmianie, będziemy o tym informować uczestników na bieżąco.- Fabryka Sztuki zastrzega sobie możliwość zmiany formuły tych warsztatów ze stacjonarnych na warsztaty online, a także do zmiany terminu lub odwołania wybranych warsztatów, w zależności od stanu sytuacji epidemiologicznej w kraju.

Udział w tych warsztatach wiąże się z przestrzeganiem regulaminu. Regulamin dostępny jest na stronie internetowej.

Udział w tych warsztatach jest płatny. Opłata za udział w warsztatach rodzinnych i warsztatach dla dzieci wynosi 10 zł za dziecko, za pojedynczy warsztat/dzień warsztatowy.

Na te warsztaty konieczna jest rezerwacja miejsc:Zapisy na warsztaty prowadzi Teatr CHOREA, od poniedziałku do piątku, w godzinach 12:00-18:00:- mailowo: warsztaty@fabrykasztuki.org- telefonicznie: +48 506 103 207- Nie prowadzimy zapisów w weekendy (soboty i niedziele).- System rezerwacji miejsc zamykamy o godzinie 18:00, w dniu poprzedzającym wydarzenie, a na wydarzenia poniedziałkowe system rezerwacji miejsc zamykamy w poprzedzający je piątek o godzinie 18:00.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Dofinansowano ze środków Urzędu Miasta Łodzi.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Fabryka sztuki logo black

Fabryka Sztuki

Fabryka Sztuki w Łodzi to miejska instytucja kultury usytuowana na terenie XIX wiecznych fabryk na Księżym Młynie. Powołana została w 2007 roku jako wspólna inicjatywa Fundacji Łódź Art Center, Stowarzyszenia Teatralnego Chorea i Urzędu Miasta …

Więcej

Adres:

Tymienieckiego 3,
90-365 Łódź


Kontakt:

42 646 88 65
info@fabrykasztuki.org
http://www.fabrykasztuki.org
facebook