OPT Zamek zaprasza dzieci – Dydko i teatr. Warsztaty plastyczne z Joanną Zagner

OPT Zamek, pl. Świętojański 1, Wrocław
🗺 mapa
📅 sobota 02.03.2024
Dydko i teatr. Warsztaty plastyczne z Joanną Zagner

Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci w wieku od 6 lat wzwyż na nasze inspirujące warsztaty „Robimy Pacynkę”! To wyjątkowa okazja dla małych twórców, którzy pragną odkryć świat teatru i sztuki plastycznej poprzez własnoręczne tworzenie pacynki.

Warsztaty są zaprojektowane tak, aby rozbudzić wyobraźnię i kreatywność dzieci poprzez działanie praktyczne. Podczas zajęć uczestnicy będą mieli okazję poznać tajniki tworzenia pacynki od podstaw. Od projektowania i kształtowania materiałów, przez malowanie, aż po dodawanie detali, każdy etap będzie prowadzony pod okiem niezawodnej Joanny Zagner. Nasze warsztaty nie tylko uczą dzieci technik rękodzielniczych, ale także rozwijają umiejętności komunikacji, współpracy i wyobraźnię przestrzenną.

Gwarantujemy, że każda pacynka stworzona podczas naszych warsztatów będzie wyjątkowa i pełna charakteru, odzwierciedlając osobowość i pomysły samego twórcy. Dodatkowo, nasze warsztaty  to również doskonała okazja dla dzieci do budowania nowych przyjaźni i rozwijania umiejętności społecznych poprzez zabawę i wspólne działanie. Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały oraz atmosferę pełną radości i kreatywności. Nasze zajęcia odbywają się w przyjaznej, bezpiecznej przestrzeni, która sprzyja eksperymentowaniu i rozwijaniu talentów.

Nie czekajcie dłużej! Zapiszcie się już dziś na warsztaty „Robimy Pacynkę” i dajcie swojemu dziecku niezapomniane doświadczenie twórczego odkrywania sztuki teatru!

(Dzieci zostają na warsztatach bez rodziców).

2 marca 2024 (sobota)
godz. 11:00

OPT Zamek
pl. Świętojański 1, Wrocław

BILETY/CENA:
25 zł

ZNIŻKI:
Z kartą Nasz Wrocław zniżka 20%
Nasz Wrocław Max zniżka 30%
Bilety ze zniżką Nasz Wrocław do kupienia tylko w kasie OPT Zamek.

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent