Oprowadzanie po familijnej wystawie Przeprowadzki w Polskim Języku Migowym

Muzeum Emigracji mapa

niedziela 21.08.2022

Przeprowadzki – familijna wystawa czasowa

Zapraszamy serdecznie na bezpłatne oprowadzanie po wystawie czasowej „Przeprowadzki” w Polskim Języku Migowym (PJM) z przewodniczką – Joanną Olejnik*.

Wystawa “Przeprowadzki” to niepowtarzalna, międzypokoleniowa przygoda. Jej bohaterami są: Franek, który przeprowadza się z rodzicami do nowego miejsca oraz mieszkająca w Polsce z rodziną ukraińska dziewczynka Olena. To dzięki ich przyjaźni młodzi odkrywcy i ich opiekunowie zobaczą zmieniający się świat oczami dziecka. Ta wystawa powstała z udziałem dzieci i to one miały wpływ na jej finalny kształt. Dlatego podczas zwiedzania można poczuć się częścią opowieści o zjawisku migracji, której doświadcza się na wiele sposobów!

Chętnych prosimy o wysłanie maila pod adresem: m.otrebska@muzeumemigracji.pl. Zbiórka przy kasie Muzeum, w holu Dworca Morskiego.

Więcej informacji na temat wystawy na naszej stronie internetowej: https://polska1.pl/przeprowadzki-wystawa-czasowa/.

*Joanna Olejnik – absolwentka studiów magisterskich na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Przyrodniczo – Humanistycznego w Siedlcach oraz na Wydziale Psychologicznym Uniwersytetu SWPS w Sopocie. Wychowawczyni dzieci i młodzieży g/Głuchej w Ośrodku dla Niesłyszących i Słabosłyszących w Wejherowie. Aktywistka na rzecz g/Głuchych, członkini Rady Głuchych. Współpracuje z trójmiejskimi instytucjami, oprowadzając w PJM. Mieszka w Wejherowie.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
 
ZOBACZ TAKŻE:muzeumUkrainawystawa