Opowieści z cygańskiego taboru – baśnie z muzyką na żywo!

Centrum Zarządzania Światem - ul. Okrzei 26 mapa

sobota 02.07.2016

teatralny spektakl warszawa
Spektakl dla dzieci i całych rodzin.  Cyganie to wolny lud i niespokojne duchy, którym trudno usiedzieć w miejscu. Krążą po całym świecie ze swoimi taborami, chcąc zaprzyjaźnić się ze wszystkim, co go zamieszkuje: z ptakami, zwierzętami, roślinami, a także wodą, czy wiatrem. Kiedy tak podróżują, spotykają na swojej drodze przeróżne opowieści, które zabierają ze sobą, aby potem dzielić się nimi przy blasku ogniska ze wszystkimi, którzy są ich ciekawi.
Jeśli więc chcecie się dowiedzieć, kim są Urmy, Benga, czy Czarany, które z nich są przyjazne, a których lepiej się wystrzegać, jeśli chcesz poznać świat takim, jakim widzą go Cyganie, zapraszamy. Wejdź wraz z nami między wozy taboru i oddaj się czarowi muzyki inspirowanej ognistymi, cygańskimi piosenkami oraz opowieściami wolnego ludu romskiego. A do tego dźwięki na żywo!Opowiadać i przygrywać będą Wam Dorota Jarząbek – Rogaczyk, Katarzyna Gruszewska i Joanna Mazewska, czyli Teatr Itakzagramy.
Opracowanie muzyczne: Katarzyna Waszkiewicz

Zapraszamy dzieci od lat 4 z rodzinami!

Wstęp po 20 zł od osoby.
Centrum Zarządzania Światem – ul. Okrzei 26

2.07.2016 – godz. 13:00
Rezerwacje mile widziane: mailowo: itakzagramy@onet.pl, telefonicznie: 607-132-270.
Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
fundacja szafa kultury logo

Fundacja Szafa Kultury

Fundacja "Szafa Kultury", przy której działa Teatr Itakzagramy oraz Teatr Improwizacji Afront zaprasza Państwa na spektakle dla dzieci i rodziców lub opiekunów. W swojej działalności chcemy koncentrować się przede wszystkim na literaturze wartościowej, odwołującej się do …

Więcej
ZOBACZ TAKŻE:teatrwakacje

Boże Narodzenie z 5.10.15.

Zobacz także