Opowieści Pirata Beczki

czwartek 07.03.2013 do środa 03.04.2013

Nowy Pirat w mieście! Książka z opowieściami dla małych, większych i całkiem dużych.
Czyż w naszych domach nie opowiadamy czasem dzieciom różnych powstających spontanicznie historyjek i bajek? Czy to na dobranoc, czy do talerza z zupką? Czy też wreszcie, gdy malec nie chce liczyć baranów? Taka też była historia powstania książeczki „Opowieści Pirata Beczki”.

To prawdziwie rodzinna inicjatywa. Opowieści powstawały z potrzeby chwili – opowiadali je wszyscy w różnych sytuacjach małemu Kacperkowi, który również sam brał żywy udział w tworzeniu ostatecznej wersji pirackich przygód, decydując na gorąco, co, z kim i kiedy ma się stać. Po latach przeleżanych w szufladzie, przyszedł czas, aby te rodzinne historie bawiły również inne dzieci.

W Opowieściach Pirata Beczki znajdziecie skarby, bitwy morskie, gadające zwierzęta, podróże w inne światy, a także zaczarowaną królewnę. Najważniejsze jednak jest to, że dowiecie się, iż przy pomocy przyjaciół można pokonać wszelkie przeciwności i wyjść cało z niejednej opresji. Czy Beczce uda się zdobyć magiczną lunetę, pokonać potwora morskiego, udobruchać Neptuna i odnaleźć Wyspę Żab? Zapraszamy do świata pirackich przygód.

Kolorowe i pozytywne ilustracje znajdujące się w książeczce od razu przyciągają wzrok, jednak mimo, iż jest to pozycja dla dzieci w wieku 4-8 lat i rysunków jest w niej sporo, to Opowieści Pirata Beczki są zdecydowanie książką do czytania. Z pewnością przypadnie ona do gustu wszystkim milusińskich. I zapewniamy – z przyjemnością wrócą do niej jeszcze nie jeden raz.

Książka jest dostępna w przedsprzedaży w dobrych księgarniach internetowych. Polecamy także wizytę na stronie www.piratbeczka.pl, gdzie można zapoznać się z obszernymi fragmentami tekstu oraz posłuchać ich interpretacji. Istnieje tam również możliwość przejrzenia ilustracji i zapoznania się z rodzinną historią powstania pirackich opowieści.

Zapraszamy! 
www.piratbeczka.pl 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:patronat

Zobacz także